Gdańsk. Tu się żyje!

Gdańsk - to może być też Twoje miasto! Tu czekają na Ciebie możliwości, jakich nie znajdziesz nigdzie indziej: ciekawa praca, dobre zarobki, inspirujące otoczenie, relaks na wyciągnięcie ręki i tak ważny obecnie work-life balance czyli równowaga między życiem a pracą.

ZOBACZ FILM

 

TU ZAMIESZKASZ

Gdy w związku pojawia się „ten trzeci”, różnie może być. No chyba, że to Gdańsk. Łatwo się nim zauroczyć i pokochać na dobre. A wtedy i Wam będzie lepiej.

 

ZNAJDZIESZ PRACĘ

Maile, meetingi, deadline’y, ASAPy… brzmi znajomo? W pędzie życia czasem można zapomnieć o tym, co najważniejsze. Gdańsk to definicja pojęcia „work-life balance”.
W końcu gdzie jeszcze można odpocząć po pracy spacerując brzegiem morza?

 

BĘDZIESZ DUMNY

Wolność „od”: zła, opresji, strachu staje się wolnością „do”: spełniania marzeń, kreatywności, odwagi, lepszego życia. Taki jest współczesny Gdańsk – osadzony w historii, ale śmiało patrzący w przyszłość.

 

ODETCHNIESZ ŚWIEŻYM POWIETRZEM

Biegnąc czy spacerując więcej widzisz, słyszysz, rozumiesz. Życie toczy się wówczas bliższym sercu rytmem. A Ty masz czas tylko dla siebie i chłoniesz świat dookoła.
Niekoniecznie w parku – co powiesz na klimaty bardziej industrialne?

 

NIE BĘDZIESZ SIĘ NUDZIŁ

Jaki sens ma życie, jeśli nie czujesz, że żyjesz? Porzuć wszelkie obawy czy ograniczenia i codziennie wychodź poza ramy – najlepiej w Gdańsku, mieście wolności! Iiii-ha!

 

ODPOCZNIESZ

Wieczorna kawka? Najlepiej na plaży! Boisz się, że nie zaśniesz? To nawet lepiej. Dla Gdańska warto zarwać niejedną noc. A poranki nad morzem też są piękne.