9.3 ºC
48.7 ºF
zachmurzenie średnie, opadów brak
Komunikaty Urzędu Miejskiego
MULTIMEDIA

Weekend za pół ceny

Gdańsk, Długi Targ. Wielki Show Kulinarny - wspólne gotowanie potraw regionalnych
Ostania modyfikacja: 2015-04-21 12:54:00
Konferencja prasowa nt.

Konferencja prasowa nt. "Strategii Rozwoju Terenów Nadwodnych w Gdańsku"

W dniu 21 kwietnia w siedzibie Rady Miasta Gdańska odbyła się prezentacja wniosków ze "Strategii Rozwoju Terenów Nadwodnych w Gdańsku". Na pytania dziennikarzy odpowiadali: zastępca dyrektora Wydziału Architektury Grzegorz Sulikowski – oraz członkowie warsztatów projektowych z Holandii: Hugo de Vries z Ministerstwa do Spraw Ekonomicznych Holandii, Wouter Vos i Mark Niesten oraz Edyta Wiśniewska z KuiperCompagnons, Marius Kiers i Jahan Kaubot z firmy hydrologicznej Arcadis.
autor: Dorota Miroszniczenko / www.gdansk.pl
Nominacje do Rady Kultury

Nominacje do Rady Kultury

Gdańsk, Instytut Kultury Miejskiej. Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz wręcza nominacje członkom kolejnej kadencji Rady Kultury Gdańskiej
autor: Jerzy Pinkas / www.gdansk.pl
TXT
A A A
...
QR Code

Odbyła się dziewiąta Gdańska Droga Krzyżowa

Ulicami Gdańska przeszła w piątek Gdańska Droga Krzyżowa, zorganizowana przez Klasztor Ojców Dominikanów. Uczestniczył w niej także prezydent Paweł Adamowicz.

Uczestnicy spotkali się wieczorem pod Zieloną Bramą, a potem udali ulicami Gdańska przez Długi Targ, Pańską, Podmłyńską, Gnilną i Doki aż do Pomnika Poległych Stoczniowców.
We wspólnej drodze i modlitwie uczestniczyło wielu mieszkańców naszego miasta, z prezydentem Pawłem Adamowiczem na czele. Wspólne przejście zakończyło się późnym wieczorem, przed godziną dwudziesta pierwszą.

A w najbliższy piątek (18 kwietnia) odbędzie się tegoroczne Misterium Gdańskie. Rozpocznie się o godz. 13.00 na przedprożach Dworu Artusa, a zakończy na Górze Gradowej.

Dariusz Wołodźko
Urząd Miejski w Gdańsku
Kancelaria Prezydenta / Biuro Prasowe

Oceń artykuł:
Publikacja: 12.04.2014 10:33

Urząd Miejski w Gdańsku
Kancelaria Prezydenta ¤ Referat Multimedialny
ul. Nowe Ogrody 8/12 ¤ 80-803 Gdańsk