Heweliusz w Kosmosie

Satelita "Heweliusz" jest już na orbicie! O godz. 10:02 połączyliśmy się z nim podczas specjalnej uroczystości w Centrum Hewelianum.
Ostania modyfikacja: 2014-08-20 08:17:00
Pan Władek w Radzie Miasta

Pan Władek w Radzie Miasta

Gdańsk, Nowy Ratusz. Przewodniczący Rady Miasta Gdańska Bogdan Oleszek spotkał się dziś z podopiecznymi fundacji "Pan Władek".
autor: Bartłomiej Borowczak / www.gdansk.pl
Nominacje dla dyrektorów szkół i przedszkoli

Nominacje dla dyrektorów szkół i przedszkoli

Gdańsk, Nowy Ratusz. Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz wręcza nominacje dyrektorom gdańskich szkół i przedszkoli oraz dziękuje dyrektorom odchodzącym.
autor: Bartłomiej Borowczak / www.gdansk.pl
TXT
A A A
...
QR Code

Odbyła się dziewiąta Gdańska Droga Krzyżowa

Ulicami Gdańska przeszła w piątek Gdańska Droga Krzyżowa, zorganizowana przez Klasztor Ojców Dominikanów. Uczestniczył w niej także prezydent Paweł Adamowicz.

Uczestnicy spotkali się wieczorem pod Zieloną Bramą, a potem udali ulicami Gdańska przez Długi Targ, Pańską, Podmłyńską, Gnilną i Doki aż do Pomnika Poległych Stoczniowców.
We wspólnej drodze i modlitwie uczestniczyło wielu mieszkańców naszego miasta, z prezydentem Pawłem Adamowiczem na czele. Wspólne przejście zakończyło się późnym wieczorem, przed godziną dwudziesta pierwszą.

A w najbliższy piątek (18 kwietnia) odbędzie się tegoroczne Misterium Gdańskie. Rozpocznie się o godz. 13.00 na przedprożach Dworu Artusa, a zakończy na Górze Gradowej.

Dariusz Wołodźko
Urząd Miejski w Gdańsku
Kancelaria Prezydenta / Biuro Prasowe

Oceń artykuł:
Publikacja: 12.04.2014 10:33

© Copyright Urząd Miejski w Gdańsku
Kancelaria Prezydenta ¤ Referat Multimedialny
ul. Nowe Ogrody 8/12 ¤ 80-803 Gdańsk