Gdańsk najlepszy
4.4 ºC
zachmurzenie całkowite, opadów brak
Komunikaty Urzędu Miejskiego
MULTIMEDIA
Krzysztof Pomian

Krzysztof Pomian "Porządek czasu"

Krzysztof Pomian "Porządek czasu" - premiera polskiego wydania książki i spotkanie z autorem. Gdańsk, Instytut Kultury Miejskiej
autor: Jerzy Pinkas / www.gdansk.pl
Nagrody dla szkół społecznie wrażliwych

Nagrody dla szkół społecznie wrażliwych

6 wyróżnionych placówek otrzymało nagrody pieniężne w konkursie „Szkoła społecznie wrażliwa”. Konkurs ma na celu promocję działań wolontariackich w gdańskich szkołach podstawowych i gimnazjach. Uroczystość odbyła się 22 października w Sali Herbowej Nowego Ratusza.
autor: Justyna Michalkiewicz
TXT
A A A
...
QR Code

Odbyła się dziewiąta Gdańska Droga Krzyżowa

Ulicami Gdańska przeszła w piątek Gdańska Droga Krzyżowa, zorganizowana przez Klasztor Ojców Dominikanów. Uczestniczył w niej także prezydent Paweł Adamowicz.

Uczestnicy spotkali się wieczorem pod Zieloną Bramą, a potem udali ulicami Gdańska przez Długi Targ, Pańską, Podmłyńską, Gnilną i Doki aż do Pomnika Poległych Stoczniowców.
We wspólnej drodze i modlitwie uczestniczyło wielu mieszkańców naszego miasta, z prezydentem Pawłem Adamowiczem na czele. Wspólne przejście zakończyło się późnym wieczorem, przed godziną dwudziesta pierwszą.

A w najbliższy piątek (18 kwietnia) odbędzie się tegoroczne Misterium Gdańskie. Rozpocznie się o godz. 13.00 na przedprożach Dworu Artusa, a zakończy na Górze Gradowej.

Dariusz Wołodźko
Urząd Miejski w Gdańsku
Kancelaria Prezydenta / Biuro Prasowe

Oceń artykuł:
Publikacja: 12.04.2014 10:33

© Copyright Urząd Miejski w Gdańsku
Kancelaria Prezydenta ¤ Referat Multimedialny
ul. Nowe Ogrody 8/12 ¤ 80-803 Gdańsk