11.2 ºC
zachmurzenie całkowite, opadów brak
A A A
...
QR Code

Pełny Terminarz i Wyniki Ekstraliga Żużel

* * *
18. RUNDA
18.08.13 Azoty Tauron Tarnów
-:-
Unibax Toruń
18.08.13
Stelmet Falubaz Zielona Góra
-:-
Dospel Włókniarz Częstochowa
18.08.13
Polonia Bydgoszcz
-:-
PGE Marma Rzeszów
18.08.13
Betard Sparta Wrocław
-:-
Lechma Start Gniezno
18.08.13
Unia Leszno
-:-
Stal Gorzów
* * *
17. RUNDA
15.08.13 PGE Marma Rzeszów
-:-
Stelmet Falubaz Zielona Góra
15.08.13
Stal Gorzów
-:-
Betard Sparta Wrocław
15.08.13
Unibax Toruń
-:-
Unia Leszno
15.08.13
Dospel Włókniarz Częstochowa
-:-
Azoty Tauron Tarnów
15.08.13
Lechma Start Gniezno
-:-
Polonia Bydgoszcz
* * *
16. RUNDA
04.08.13 PGE Marma Rzeszów
-:-
Stal Gorzów
04.08.13
Stelmet Falubaz Zielona Góra
-:-
Lechma Start Gniezno
04.08.13
Polonia Bydgoszcz
-:-
Dospel Włókniarz Częstochowa
04.08.13
Betard Sparta Wrocław
-:-
Unibax Toruń
04.08.13
Unia Leszno
-:-
Azoty Tauron Tarnów
* * *
15. RUNDA
27.06.13 Azoty Tauron Tarnów
-:-
Betard Sparta Wrocław
27.06.13
Stal Gorzów
-:-
Unibax Toruń
27.06.13
Polonia Bydgoszcz
-:-
Stelmet Falubaz Zielona Góra
27.06.13
Dospel Włókniarz Częstochowa
-:-
PGE Marma Rzeszów
27.06.13
Lechma Start Gniezno
-:-
Unia Leszno
* * *
14. RUNDA
21.06.13 PGE Marma Rzeszów
-:-
Lechma Start Gniezno
21.06.13
Stal Gorzów
-:-
Azoty Tauron Tarnów
21.06.13
Unibax Toruń
-:-
Stelmet Falubaz Zielona Góra
21.06.13
Betard Sparta Wrocław
-:-
Polonia Bydgoszcz
21.06.13
Unia Leszno
-:-
Dospel Włókniarz Częstochowa
* * *
13. RUNDA
06.06.13 Azoty Tauron Tarnów
-:-
PGE Marma Rzeszów
06.06.13
Stelmet Falubaz Zielona Góra
-:-
Betard Sparta Wrocław
06.06.13
Polonia Bydgoszcz
-:-
Unia Leszno
06.06.13
Dospel Włókniarz Częstochowa
-:-
Unibax Toruń
06.06.13
Lechma Start Gniezno
-:-
Stal Gorzów
* * *
12. RUNDA
29.06.13 Azoty Tauron Tarnów
-:-
Lechma Start Gniezno
29.06.13
Stal Gorzów
-:-
Dospel Włókniarz Częstochowa
29.06.13
Unibax Toruń
-:-
Polonia Bydgoszcz
29.06.13
Betard Sparta Wrocław
-:-
PGE Marma Rzeszów
29.06.13
Unia Leszno
-:-
Stelmet Falubaz Zielona Góra
* * *
11. RUNDA
16.06.13 PGE Marma Rzeszów
-:-
Unibax Toruń
16.06.13 Stelmet Falubaz Zielona Góra
-:-
Stal Gorzów
16.06.13
Polonia Bydgoszcz
-:-
Azoty Tauron Tarnów
16.06.13
Betard Sparta Wrocław
-:-
Unia Leszno
16.06.13
Lechma Start Gniezno
-:-
Dospel Włókniarz Częstochowa
* * *
10. RUNDA
02.06.13 Azoty Tauron Tarnów
-:-
Stelmet Falubaz Zielona Góra
02.06.13
Stal Gorzów
-:-
Polonia Bydgoszcz
02.06.13
Unibax Toruń
-:-
PLechma Start Gniezno
02.06.13
Dospel Włókniarz Częstochowa
-:-
Betard Sparta Wrocław
02.06.13
Unia Leszno
-:-
PGE Marma Rzeszów
* * *
9. RUNDA
25.05.13 PGE Marma Rzeszów
-:-
Unia Leszno
25.05.13
Stelmet Falubaz Zielona Góra
-:-
Azoty Tauron Tarnów
25.05.13
Polonia Bydgoszcz
-:-
Stal Gorzów
25.05.13
Betard Sparta Wrocław
-:-
Dospel Włókniarz Częstochowa
25.05.13
Lechma Start Gniezno
-:-
Unibax Toruń
* * *
8. RUNDA
19.05.13 Azoty Tauron Tarnów
-:-
Polonia Bydgoszcz
19.05.13
Stal Gorzów
-:-
Stelmet Falubaz Zielona Góra
19.05.13
Unibax Toruń
-:-
PGE Marma Rzeszów
19.05.13
Dospel Włókniarz Częstochowa
-:-
Lechma Start Gniezno
19.05.13
Unia Leszno
-:-
Betard Sparta Wrocław
* * *
7. RUNDA
11.05.13 PGE Marma Rzeszów
-:-
Betard Sparta Wrocław
11.05.13
Stelmet Falubaz Zielona Góra
-:-
Unia Leszno
11.05.13
Polonia Bydgoszcz
-:-
Unibax Toruń
11.05.13
Dospel Włókniarz Częstochowa
-:-
Stal Gorzów
11.05.13
Lechma Start Gniezno
-:-
Azoty Tauron Tarnów
* * *
6. RUNDA
05.05.13 PGE Marma Rzeszów
-:-
Azoty Tauron Tarnów
05.05.13
Stal Gorzów
-:-
Lechma Start Gniezno
05.05.13
Unibax Toruń
-:-
Dospel Włókniarz Częstochowa
05.05.13
Betard Sparta Wrocław
-:-
Stelmet Falubaz Zielona Góra
05.05.13
Unia Leszno
-:-
Polonia Bydgoszcz
* * *
5. RUNDA
27.04.13 Azoty Tauron Tarnów
-:-
Stal Gorzów
27.04.13
Stelmet Falubaz Zielona Góra
-:-
Unibax Toruń
27.04.13
Polonia Bydgoszcz
-:-
Betard Sparta Wrocław
27.04.13
Dospel Włókniarz Częstochowa
-:-
Unia Leszno
27.04.13
Lechma Start Gniezno
-:-
PGE Marma Rzeszów
* * *
4. RUNDA
21.04.13 PGE Marma Rzeszów
-:-
Dospel Włókniarz Częstochowa
21.04.13
Stelmet Falubaz Zielona Góra
-:-
Polonia Bydgoszcz
21.04.13
Unibax Toruń
-:-
Stal Gorzów
21.04.13
Betard Sparta Wrocław
-:-
Azoty Tauron Tarnów
21.04.13
Unia Leszno
-:-
Lechma Start Gniezno
* * *
3. RUNDA
14.04.13 Azoty Tauron Tarnów
-:-
Unia Leszno
14.04.13
Stal Gorzów
-:-
PGE Marma Rzeszów
14.04.13
Unibax Toruń
-:-
Betard Sparta Wrocław
14.04.13
Dospel Włókniarz Częstochowa
-:-
Polonia Bydgoszcz
14.04.13
Lechma Start Gniezno
-:-
Stelmet Falubaz Zielona Góra
* * *
2. RUNDA
18.04.13 Azoty Tauron Tarnów
-:-
Dospel Włókniarz Częstochowa
18.04.13
Unia Leszno
-:-
Unibax Toruń
30.05.13
Stelmet Falubaz Zielona Góra
-:-
PGE Marma Rzeszów
06.06.13
Polonia Bydgoszcz
-:-
Lechma Start Gniezno
06.06.13
Betard Sparta Wrocław
-:-
Stal Gorzów
* * *
1. RUNDA
18.04.13
Lechma Start Gniezno
-:-
Betard Sparta Wrocław
26.04.13
Unibax Toruń
-:-
Azoty Tauron Tarnów
27.04.13
Stal Gorzów
-:-
Unia Leszno
09.06.13 PGE Marma Rzeszów
-:-
Polonia Bydgoszcz
09.06.13
Dospel Włókniarz Częstochowa
-:-
Stelmet Falubaz Zielona Góra

Ostania modyfikacja: 05.04.2013 12:23
wiecej informacji »

© Copyright Urząd Miejski w Gdańsku
Kancelaria Prezydenta ¤ Referat Multimedialny
ul. Nowe Ogrody 8/12 ¤ 80-803 Gdańsk