A A A
...
QR Code

Kluby sportowe

Kluby Sportowe zarejestrowane przez Sąd

Nazwa Stowarzyszenia
Adres i telefon
Dyscypliny

Gdański Klub Sportowy Stoczniowiec

80-309 Gdańsk
ul. Bażyńskiego 1
tel. 58 552-46-23
hokej, łyżwiarstwo figurowe, siatkówka
Stowarzyszenie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej Kompas

80-119 Gdańsk

ul. Asesora 74

upowszechnianie kultury fizycznej i sportu

Klub Sportowy Spójnia

80-257 Gdańsk
ul. Słowackiego 4
tel. 58 341-11-69
piłka ręczna
Morski Robotniczy Klub Sportowy

80-557 Gdańsk
ul. Załogowa 1

tel. 58 762-07-28

kajakarstwo, tenis stołowy, łucznictwo, smocze łodzie
Jacht Klub Stoczni Gdańskiej

80-643 Gdańsk-

Górki Zach.

ul. Przełom 9

tel. 58 307-31-15

żeglarstwo
Jacht Klub Północny

80-609 Gdańsk

ul. Tamka 5

tel. 58 305-05-07

żeglarstwo
Polski Klub Morski

80-838 Gdańsk

ul. Targ Rybny-Baszta

Łabędź

el. 58 301-82-73,

58 343-77-76

żeglarstwo
Gdański Klub Karate "Do"

80-387 Gdańsk

ul. Arkońska 15/5

karate
Klub Wysokogórski Trójmiasto

80-819 Gdańsk

-Baszta Biała

ul. Augustyńskiego 1

tel. 58 301-09-12

wspinaczka wysokogórska
Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe Województwa Pomorskiego

80-719 Gdańsk

ul. Litewska 2

tel. 58 301-53-80,

58 301-25-36

ratownictwo wodne
Jachtklub Morski Neptun

80-643 Gdańsk

-Górki Zach.

ul. Przełom 6

tel. 58 307-09-27

żeglarstwo
Miejski Klub Sportowy Atleta

80-395 Gdańsk

ul. Opolska 6

tel. 58 556-43-89

podnoszenie ciężarów, boks
Stoczniowy Klub Sportowy Polonia

80-868 Gdańsk

ul. Marynarki Polskiej 177

tel. 501 773-390

piłka nożna
Gdański Klub Kajakowy Szpicgat

80-747 Gdańsk

ul. Kamienna Grobla 2

tel. 58 301-05-24

kajakarstwo
Gdański Klub Wioślarski Drakkar

80-605 Gdańsk

ul. Sienna 37

tel. 58 304-22-67

wioślarstwo
Morski Klub Sportowy Głuchych

80-246 Gdańsk

ul. Pniewskiego 8

tel. 58 341-96-25,

58 345-27-99

tenis stołowy, lekkoatletyka,
szachy, piłka nożna
Klub Wodny Żabi Kruk

80-822 Gdańsk

ul. Żabi Kruk 13

tel. 58 305-73-10

kajakarstwo
Lokalna Salezjańska Organizacja Sportowa Sl Salos

80-032 Gdańsk

ul. Gościnna 15

tel. 58 309-09-78

piłka nożna, siatkówka, tenis stołowy
Gdański Klub Sportowy Wybrzeże

80-729 Gdańsk

ul. Zawodników 1

Jacht Klub Portowiec

80-554 Gdańsk

ul. Śnieżna 1

tel. 58 343-73-57

żeglarstwo
Gdański Klub Balonowy

80-254 Gdańsk

ul. Partyzantów 68/6

tel. 58 345-21-27

sport balonowy
Zapaśniczy Klub Sportowy Granica

80-307 Gdańsk

ul. Abrahama 1

tel. 58 552-35-31

zapasy dziewcząt i chłopców
Jacht Klub Gdańsk

80-821 Gdańsk

ul. Pod Zrębem 9

tel. 58 305-69-12,

58 346-88-65

żeglarstwo
Stowarzyszenie Kajakowe Wodniak

80-873 Gdańsk

ul. Na Ostrowiu 1

tel. 58 307-11-80

kajakarstwo
Gdański Klub Sportowy Niewidomych i Słabowidzących Jantar

80-261 Gdańsk

ul. Jesionowa 10

sporty niepełnosprawnych
Klub Strzelecki

80-252 Gdańsk

ul. Jaśkowa Dolina 114

tel. 58 341-46-91,

504 222-475

strzelectwo
Gdańska Akademia Sztuk Walki

80-318 Gdańsk
ul. Stanisława Wąsowicza 30
tel. 798-429-819,
608-657-820

karate
Pierwszy Polski Klub Bowlingu Neptun

80-204 Gdańsk

ul. Śniadeckich 32

tel. 58 301-23-84

kręglarstwo
Stowarzyszenie Kulturalno-Sportowe Perfekt

80-756 Gdańsk

ul. Angielska Grobla 7c/14

tel. 58 301-54-65

spadochroniarstwo, taniec sportowy
Klub Sportowy EX Siedlce

80-041 Gdańsk

ul. Dywizji Wołyńskiej 25B/3

tel. 58 306-78-60

piłka nożna
Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych

80-239 Gdańsk

ul. Miszewskiego 17 pok. 203

tel. 58 344-05-47

upowszechnianie kultury fizycznej i sportu
Stowarzyszenie Race 2000

80-460 Gdańsk

ul. Targ Rybny 6

adres kor.: Sopot

ul. Mamuszki 2

żeglarstwo
Klub Sportowy AZS AWFiS

80-336 Gdańsk

ul. Czyżewskiego 29

tel. 58 552-02-05

judo, pływanie, gimnastyka sportowa, lekkoatletyka, szermierka, piłka ręczna, wioślarstwo, tenis stołowy, żeglarstwo, rugby
Bałtyckie Bractwo Żeglarzy

80-292 Gdańsk

ul. Góralska 57B/16

żeglarstwo
Organizacja Środowisk AZS

80-237 Gdańsk

ul. Uphagena 25

tel. 58 341-04-73

taekwondo, tenis, koszykówka mężczyzn, piłka ręczna mężczyzn, taniec sportowy
Klub Golfowy Wisłoujście

80-648 Gdańsk

ul. Ks. Góreckiego 16

golf
Gdański Klub Morski

80-609 Gdańsk

ul. Tamka 3/1

tel. 58 305-04-50

żeglarstwo
Katolickie Stowarzyszenie Sportowe Przymierze

80-041Gdańsk

ul. Krzemowa 3

tel. 500 024-555

upowszechnienie kultury fizycznej i sportu
Stowarzyszenie Maratonu "Solidarność" w Gdańsku

80-855 Gdańsk

ul. Wały Piastowskie 24

tel. 58 346-30-34

lekkoatletyka

Stowarzyszenie Akademia Fitness Sportowego

80-809 Gdańsk

ul. Wilanowska 7/1

tel. 58 342-03-80

fitness
Gdański Klub Żeglarski Ekstreme Sail

80-461 Gdańsk

ul. Startowa 7A/21

tel. 58 556-56-93

żeglarstwo
Klub Płetwonurków Neptun

80-216 Gdańsk

ul. Sobieskiego 21a

nurkowanie
Klub Lekkoatletyczny Lechia

80-221 Gdańsk

ul. Traugutta 29

lekkoatletyka
Rugby Club Lechia

80-221 Gdańsk

ul. Traugutta 29

tel.345-44-57

rugby
Gdańskie Towarzystwo Tenisowe Lechia

80-221 Gdańsk

ul. Traugutta 29

tenis
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Suchanino

80-169 Gdańsk

ul. Otwarta 1 (Dom Parafialny)

tel. 601 215-098

upowszechnienie kultury fizycznej i sportu
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Baseballowy Klub Sportowy Orły

80-389 Gdańsk

ul. Śląska 86 m.53

tel. 58 553-38-68

baseball
Stowarzyszenie Klub Tenisowy Nasza Lechia

80-809 Gdańsk

ul. Cebertowicza 1 m 25

tenis
Strzelecki Klub Sportowy Ardea

80-232 Gdańsk

ul. Matejki 6

tel. 608 146-246

strzelectwo
Towarzystwo Hokejowe Goldwell

80-557 Gdańsk

ul. Marynarki Polskiej 73

hokej
Ośrodek Szkolenia Piłkarskiego Lechia

80-221 Gdańsk

ul. Traugutta 29

piłka nożna
Promocja Kolarstwa Górskiego

80-809 Gdańsk

ul. Szpora 7/20

kolarstwo górskie
Klub Sportowy Olimpia Osowa

80-229 Gdańsk

ul. Myśliborska 6

tel. 501 64-25-44

piłka nożna
Gdański Klub Kick-Boxingu Duet

80-869 Gdańsk

ul. Zielony Trójkąt 4c /13

tel. 602 799-716

kick-boxing
Gdański Klub Tańca Sportowego Neptun

80-180 Gdańsk

ul. Płocka 7E/1

taniec sportowy
Klub Sportowy Meduza

80-445 Gdańsk

ul. Pestalozziego 7/9

koszykówka
Stowarzyszenie Płetwonurków Baltic Explorers

80-246 Gdańsk

ul. Pniewskiego 7/1

nurkowanie
Stowarzyszenie Gwardyjski Klub Sportowy Wybrzeże

80-221 Gdańsk

ul. Traugutta 29

tel. 605 086-353

judo
Gdański Klub Sportowy Korsarz

80-339 Gdańsk

Al. Grunwaldzka 573 m 14

tekl. 512 393-901

koszykówka
Gdańskie Towarzystwo Wioślarskie Gedania

80-707 Gdańsk

ul. Pastoriusza 1

adres kor.: 80-718 Gdańsk

ul. Elbląska 79B

tel. 512 495-565

wioślarstwo
Gdańskie Towarzystwo Siatkówki w Gdańsku

80-309 Gdańsk

ul. Grunwaldzka 470

siatkówka
Sobieski Jumping Team

80-778 Gdańsk

ul. Mostowa 1

tel. 601 616-945

Jeździectwo
Polski Klub Adventure Racing

80-765 Gdańsk

ul. Długie Ogrody 26/41

tel. 600 325-678

rajdy
Gdański Klub Żużlowy

80-729 Gdańsk

ul. Zawodników 1

żużel
Trójmiejski Klub Media

80-895 Gdańsk

ul. Olsztyńska 7A

tel. 507 094-261

hokej na lodzie
Gdański Klub Sportowy Gedania 1922

80-445 Gdańsk

ul. Kościuszki 49

adres kor.: 80-288 Gdańsk

ul. Bulońska 16/18

tel. 604 235-261,

605 230-230

siatkówka kobiet
Gdański Klub Tenisa Stołowego

80-396 Gdańsk

ul. Obrońców Wybrzeża 25B/56

tel. 501 500-365

tenis stołowy
Gdańskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe

80-719 Gdańsk

ul. Litewska 2

tel. 58 305-61-40,

697 265-040

ratownictwo wodne
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk Lwy Północy

80-171 Gdańsk

ul. Beethovena 8

tel. 507 806-058

Gdański Klub Sportowy Jetski Team

80-405 Gdańsk

ul. Kochanowskiego 107/2

skutery wodne
Akademia Piłkarska Lechii Gdańsk

80-560 Gdańsk

ul. Pokoleń Lechii Gdańsk1

tel. 58 768-86-01

piłka nożna
Polskie Stowarzyszenie Sędziów Piłki Siatkowej

80-542 Gdańsk

ul. Kilińskiego 13/2

Stowarzyszenie Klub Sportowy OHP

80-365 Gdańsk

ul. Dąbrowszczaków 22A/5

upowszechnianie kultury fizycznej i sportu
Stowarzyszenie Piłki Ręcznej Spójnia Wybrzeże

80-336 Gdańsk

ul. Kazimierza Górskiego 1

tel. 660 742-040

piłka ręczna mężczyzn
Trójmiejskie Centrum Tańca

80-506 Gdańsk

ul. Dworska 34

tel. 515 151-662

taniec sportowy
Sportowy Klub Tańca Perfekt

80-174 Gdańsk

ul. Turzycowa 7

taniec sportowy
Klub Sportowy Movement

80-731 Gdańsk

ul. Niwki 12

parkour, freerunning, akrobatyka
Stowarzyszenie Motocyklowe Cruiseriders

80-855 Gdańsk

ul. Wały Jagiellońskie 2/4

sporty motocyklowe
Pomorskie Stowarzyszenie Tańca Towarzyskiego Black Dance

80-175 Gdańsk

ul. Leszczynowa 54A/2

taniec
Terytorialna Organizacja Makabi Polska

80-254 Gdańsk

ul. Partyzantów 7

brydż
Stowarzyszenie Gdańsk Chapter Poland

80-314 Gdańsk

ul. Grunwaldzka 256A

upowszechnianie kultury fizycznej i sportu
Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness

80-171 Gdańsk

ul. Schuberta 27

upowszechnianie sportu i kultury fizycznej
Gdański Klub Żeglarski

80-292 Gdańsk

ul. Góralska 65B/8

tel. 502 261-861

żeglarstwo
Stowarzyszenie All 4 Sports

80-777 Gdańsk

ul. Ułanowa 61

upowszechnianie kultury fizycznej i sportu
Klub Sportowo-Rekreacyjny Sporteam

80-531 Gdańsk

ul. Meissnera 3

upowszechnianie kultury fizycznej i sportu
Morski Klub Żeglarski AZS - oddz. Gdańsk

80-506 Gdańsk

ul. Brygidki 15

tel. 58 301-12-23

żeglarstwo
Klub Sportowy Złomiarz Team

80-336 Gdańsk

ul. Bobrowa 5/11

jiu-jitsu

Wykaz stowarzyszeń kultury fizycznej i związków sportowych nie prowadzących działalności gospodarczej - wpisanych do ewidencji starosty

Nazwa stowarzyszenia Adres i telefon Dyscypliny
Automobilklub Gdański

80-339 Gdańsk

ul. Bitwy Oliwskiej 36A

sporty motorowe
Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej Uroda

80-431 Gdańsk

ul. Saperów 14/3

tel. 58 344-78-06

pływanie, walki wschodu, kulturystyka, pilka nożna
Międzyzakładowy Klub Sportowy Łączności Konradia

80-806 Gdańsk

ul. Targ Rakowy 7/8

tel. 58 308-92-01

lekkoatletyka, tenis stołowy, szachy
Pomorski Związek Tańca Sportowego

80-524 Gdańsk

ul. Dunikowskiego 15A/12

adres kor.: 76-200 Słupsk

ul. Arciszewskiego 7/2

tel. 515 151-662

taniec sportowy
Stowarzyszenie Gdański Koszykarski Klub Sportowy Wybrzeże

80-346 Gdańsk

ul. Wejhera 3A/76

tel 501 121-039

koszykówka
Gdańskie Towarzystwo Brydżowe

80-557 Gdańsk

ul. Marynarki Polskiej 80

tel. 502 384-275

brydż sportowy
Krajowe Stowarzyszenie Kultury Zdrowotnej i Sportu NSZZ "Solidarność"

80-207 Gdańsk

Al. Zwycięstwa 51

tel. 58 520-18-18

upowszechnianie kultury fizycznej i sportu
Wojewódzki Związek Łuczniczy

80-180 Gdańsk

ul. Sadowa 21

łucznictwo
Gdański Klub Kyokushin Karate

80-433 Gdańsk

ul. Waryńskiego 36

tel. 58 345-44-65

karate
Klub Wodny Wiking

80-557 Gdańsk

ul. Załogowa 1

tel. 58 343-05-66

smocze łodzie
Klub Sportowy Królewski

80-028 Gdańsk

ul. Diamentowa 5/19

tel. 58 344-50-22

piłka nożna
Gdański Klub Unihoc Grajhoc Morena

80-286 Gdańsk

ul. P. Gojawiczyńskiej 10

tel. 58 341-01-67

unihokej
Gdański Klub Jeździecki

80-299 Gdańsk

ul. Sołdka 18A

jeździectwo
Polskie Stowarzyszenie Klasy L'Equipe

80-336 Gdańsk

ul. Kazimierza Górskiego 1

tel. 58 322-26-03

żeglarstwo
Ludowo Osiedlowy Klub Sportowy Pomerania

80-299 Gdańsk

ul. Kiełnieńska 163

upowszechnianie kultury fizycznej i sportu
Pomorski Okręgowy Związek Judo

80-213 Gdańsk

Al. Zwycięstwa 51

tel. 58 520-31-07

judo
Gdański Auto-Moto Klub

80-018 Gdańsk

ul. Trakt Św. Wojciecha 253

tel. 58 763-49-79,

502 104-331

motocross, rajdy samochodowe
Gdańskie Stowarzyszenie Sportów Obronnych Sensei - Do

80-463 Gdańsk

ul. Ciołkowskiego 8D/2

karate, jiu-jitsu, samoobrona
Strzelecki Klub Sportowy Cel-U7

80-844 Gdańsk

Plac Dominikański 7

strzelectwo
Klub Sportowy Olivia

80- 287 Gdańsk

ul. Zabłockiego 10B/8

tel. 58 345-70-56

piłka nożna
Klub Sportowy Ośrodek Skoku o Tyczce

80-299 Gdańsk

ul. Komety 19

tel. 609 572-569

skok o tyczce
Bractwo Przygody Almanak Stowarzyszenie Kultury Fizycznej

80- 180 Gdańsk

ul. Przemyska 12A/1

tel.: 509 277-332

sporty ekstremalne
Towarzystwo Przyjaciół Sportu

80-142 Gdańsk

ul. Zakopiańska 41/8

tel. 58 303-22-42

upowszechnianie sportu i kultury fizycznej
Gdańskie Młodzieżowe Stowarzyszenie Debiutant

80-356 Gdańsk

ul. Jelitkowski Dwór 3A/7

piłka nożna
Gdańskie Stowarzyszenie Aikido Aikikai

80-312 Gdańsk

ul. Wita Stwosza 23

aikido
Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Gdańsk

80-169 Gdańsk

ul. Kurpińskiego 8/24

tel. 58 550-69-56

gimnastyka, lekkoatletyka, ,pływanie, jeździectwo
Klub Wodny Gdańskie Lwy

80-774 Gdańsk

ul. Maki 45/1

tel. 501 571-456,

509 550-340

kajakarstwo
Stowarzyszenie Kickboxer Gdańsk

80-463 Gdańsk

ul. Skarżyńskiego 8C/1

tel. 888 995-338

kick-boxing
Klub Motorowodno-Żeglarski Bliza

80-718 Gdańsk

ul. Tracice 20

żeglarstwo
Gdański Klub Taekwondo

80-766 Gdańsk

ul. Hebanowskiego 89c/7

tel. 501 321-175

taekwondo
Polska Organizacja Taiho Ryu Kempo Jiu Jitsu

80-147 Gdańsk

ul. Wyczółkowskiego 26B

wschodnie sztuki walki
Pomorski Okręgowy Związek Podnoszenia Ciężarów

80-213 Gdańsk

Al. Zwycięstwa 51

tel. 58 520-31-02

podnoszenie ciężarów
Klub Sportowo-Rekreacyjny Zaspa

80-322 Gdańsk

ul. Liczmańskiego 18/2

upowszechnianie kultury fizycznej i sportu
Stowarzyszenie Sportowe Meduza Stogi

80-626 Gdańsk

ul. Rybna 1a/10

piłka nożna
Pomorski Klub Orientacji HARPAGAN

80-826 Gdańsk

ul. Ogarna 72

tel. 58 305-26-13

biegi na orientację
Gdański Klub Sportowy Morena

80-288 Gdańsk

ul. Czecha 2/10

piłka nożna
Klub Sportowy Carter Golf

80-314 Gdańsk

Al. Grunwaldzka 260

golf
Stowarzyszenie Animacji Skateboardingu

80-858 Gdańsk

ul. Wałowa 38/35

sporty ekstremalne,(skateboardigline skating, bmx)
Gdański Klub Sportowy Niesłyszących Pomorze

80-389 Gdańsk

ul. Śląska 86/4

piłka nożna, siatkówka, koszykówka
Sportowe Piłkarskie Stowarzyszenie Olimpic

80-286 Gdańsk

ul. Dobrowolskiego 1D/5

piłka nożna
Jacht Klub im. Conrada

80-643 Gdańsk

ul. Przełom 26

żeglarstwo
Stowarzyszenie Lechiści

80-171 Gdańsk

ul. Beethovena 8

 
Gdański Klub Sportowy Champion

80-251 Gdańsk

ul. Batorego 37d/42

sztuki walki
Stowarzyszenie Sympatyków Sportowych Gier w Karty

80-513 Gdańsk

ul. Walecznych 17/9

sportowe gry w karty
Pomorski Okręgowy Związek Kręglarski

80-204 Gdańsk

ul. Śniadeckich 32

tel. 58 302-10-12

kręgle
Stowarzyszenie Sportowe Oliwa Hockey Team

80-336 Gdańsk

ul. Pawła Gdańca 6B/28

hokej na lodzie
Stowarzyszenie Pomorskich Modelarzy RC Gdańsk

80-175 Gdańsk

ul. Damroki 60/5

modelarstwo samochodowe
Pomorski Okręgowy Związek Rugby

80-213 Gdańsk

Al. Zwycięstwa 51

tel. 606 246-100

rugby
Pomorskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe

80-389 Gdańsk

Al. Zwycięstwa 51

upowszechnianie kultury fizycznej i sportu
Stowarzyszenie Sportowe KS SPARTAKUS STOGI

80-645 Gdańsk

ul. Do Studzienki 24/2

piłka nożna
Klub Sportów Walki Udar

80-244 Gdańsk

Al. Grunwaldzka 128/13

sporty walki
Sportowy Klub Psich Zaprzęgów AMBERDOG

80-028 Gdańsk

ul. Diamentowa 4/22

psie zaprzęgi
Amatorski Klub Sportowy Orzeł Jasień

80-175 Gdańsk

ul. Kartuska 422

piłka nożna
Pomorski Związek Taekwondo Olimpijskiego

80-213 Gdańsk

Al. Zwycięstwa 51

taekwondo
Pomorski Oklręgowy Związek Zapaśniczy

80-213 Gdańsk

Al. Zwycięstwa 51

zapasy

Pomorski Okręgowy Związek Taekwondo ITF

80-213 Gdańsk

Al. Zwycięstwa 51

taekwondo

Klub Sportowy Gdańsk Curling Club

80-177 Gdańsk

ul. Różany Stok 1B/6

tel. 602 230-045

curling

Ognisko TKKF Chełm Spółdzielczy

80-807 Gdańsk

ul. Dragana 11c/67

tel. 604 966-346,

692 615-694

kolarstwo

Akademia Piłkarska Santos

80-445 Gdańsk

ul. Pestalozziego 14/7

piłka nożna

Klub Sportowy Elektron

80-557 Gdańsk

ul. Marynarki Polskiej 130

piłka nożna, upowszechnianie kultury fizycznej i sportu

Klub Sportowy SAKO

80-236 Gdańsk

ul. Grunwaldzka 4A

tel. 783 999-016

boks

Trójmiejskie Centrum Aikido Aikikai

80-180 Gdańsk

ul. Starogardzka 85/18

tel. 504 079-564

aikido

Gdańskie Stowarzyszenie Sztuk Walk

80-452 Gdańsk

ul. Kilińskiego 16/2

do kor.: ul. Kilińskiego 27/1

sztuki walk wschodnich

Polskie Towarzystwo Aikido

80-402 Gdańsk

ul. Kochanowskiego 76/6

aikido

Pomorski Okregowy Związek Pięcioboju Nowoczesnego

80-213 Gdańsk

Al. Zwycięstwa 51

tel. 500 183-643

pięciobój nowoczesny

Klub Sportowy OLYMP Letnica

80-534 Gdańsk

ul. Starowiejska 24/7

tel. 517 546-723,

600 354-230

ciężary

Gdański Klub Sportów Kontaktowych Corpus

80-513 Gdańsk

ul. Orla 4C/8

tel. 601 411-351

sporty walki

Tornado - Pomorskie Stowarzyszenie Darta

80-809 Gdańsk

ul. Witosa 5/33

tel. 603 910-049

upowszechnianie kultury fizycznej i sportu

Shoshin Dojo Gdańsk

80-169 Gdańsk

ul. Paderewskiego 6d/123

tel. 605 663-319

aikido

Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Twister Trójmiasto

80-213 Gdańsk

Al. Zwycięstwa 51

tel. 601 303-011

upowszechnianie kultury fizycznej i sportu

Szkółka Piłkarska 10-Ka

80-267 Gdańsk

ul. Syrokomli 3

piłka nożna

Klub Sztuk Walki Neptun

80-461 Gdańsk

ul. Startowa 7C/1

tel. 502 915-092

sztuki walki

Pomorski Okręgowy Związek Gimnastyczny

80-213 Gdańsk

Al. Zwycięstwa 51

tel. 663 491-010

gimnastyka sportowa

Klub Sportowy TEAM Run

80-368 Gdańsk

ul. Chłopska 42C/12

tel. 660  722-252

biegi lekkoatletyczne

Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Amatorski Klub Hokejowy Dragons

80-299 Gdańsk

ul. Cumowników 43

Klub Okinawa Goju-Ryu Pomerania

80-180 Gdańsk

ul. Bergiela 10A/8

tel. 507 797-601

wschodnie sztuki walki
Bałtyckie Stowarzyszenie Freeskate'u

80-363 Gdańsk

ul. Piastowska 74D/6

tel. 602 115-413

rolki
Gdański Klub Koszykarski

80-038 Gdańsk

ul. Podmiejska 17A/7

tel. 605 662-122

koszykówka
Pomorski Wojewódzki Związek Szachowy

80-213 Gdańsk

Al. Zwycięstwa 51

tel. 605 334-457

szachy
Klub Sportowy Hokeja Podwodnego Bałtyckie Foki

80-177 Gdańsk

ul. Jaśminowy Stok 53

tel. 605 130-909

hpkej podwodny
Klub Karate Tradycyjnego Kuro-Obi

80-180 Gdańsk

ul. Tenisowa 8/6

tel. 503 065-175

karate
Gdański Klub Karate Tradycyjnego

80-410 Gdańsk

ul. Bohomolca 3C/2

tel. 504 552-084

karate
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Iceskater

80-286 Gdańsk

ul. Falista 14

tel. 606 831-421

łyżwiarstwo figurowe
Klub Sportowy Capoeira Camangula

80-001 Gdańsk

ul. Trakt Św. Wojciecha 328

tel. 504 187-686

sztuki walki, upowszechnianie sportu i kultury fizycznej
Stowarzyszenie Sportowe PG Smoki Północy

80-360 Gdańsk

ul. Krzywoustego 18/29

tel. 694 960-811

smocze łodzie
Gdański Klub Sportowy Brzeźno

80-513 Gdańsk

ul. Mazurska 13

tel. 798 920-232

upowszechnianie sportu i kultury fizycznej
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Vamos

80-275 Gdańsk

ul. Karłowicza 36/2

tel. 601 218-010

piłka nożna, upowszechnianie sportu i kultury fizycznej
Gdańska Szkoła Koszykówki Młode Lwy

80-247 Gdańsk

ul. Sobótki 1/3

tel. 503 793-157

koszykówka
Taneczny Klub Sportowy As

80-524 Gdańsk

ul. Dunikowskiego 15A/12

tel. 604 714-198

taniec sportowy
Młodzieżowy Klub Pływacki

80-850 Gdańsk

ul. Rajska 4b/1

tel. 503 101-437

pływanie

Jednostki podległe Urzędowi Miejskiemu

Nazwa Jednostki Adres i telefon
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji 80-221 Gdańsk
ul. Traugutta 29
tel.: 58 524-34-73
fax: 58 524-34-93
Ośrodek Promocji Zdrowia i Sprawności Dziecka 80-397 Gdańsk
ul. Kołobrzeska 61
tel.: 58 553-43-11
fax: 58 553-53-34

Wykaz Ognisk TKKF zarejestrowanych przez Sąd

Nazwa stowarzyszenia Adres i telefon Dyscypliny
Ognisko TKKF „Chełm Spółdzielczy” 80-807 Gdańsk 
ul. Dragana 11/17
tel. 604 966 346,
692 615 694
kolarstwo MTB, nordic walking
Ognisko TKKF "Jaguar" 80-298 Gdańsk-Kokoszki
ul. Budowlanych 49/5
wędkarstwo, piłka nożna
Ognisko TKKF "Dębinki" 80-204 Gdańsk
ul. Śniadeckich 32
tel. 58 302-10-12
kręglarstwo
Ognisko TKKF "Lotos"

Gdańsk ul. Elbląska 135
tel. 58 308-81-09

piłka nożna, koszykówka, żeglarstwo, rzut podkową
Ognisko TKKF "Neptun"

80-257 Gdańsk
ul. Śląska 80C/1

tel. 58 553-35-30

koszykówka
Ognisko TKKF "Rozstaje"

80-464 Gdańsk
ul. Kombatantów 4
tel. 58 346-57-80

fitness, samoobrona
Ognisko TKKF "Spartanka"

Gdańsk
ul. Gen. de Gaulla 11/6

tel. 58 341-49-11

ćwiczenia ruchowe dla pań
Ognisko TKKF "Champion"

80-354 Gdańsk
ul. Subisława 37

tel. 58 682-30-18

piłka nożna
Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej "Kompas"

80-119 Gdańsk
ul. Asesora 74

tel. 58 303-19-78

obozy i kolonie dla dzieci
Ognisko TKKF "Uroda"

80-431 Gdańsk-Kolonia

ul. Saperów 14/3

tel. 58 344-78-06

kulturystyka, pływanie
Ognisko TKKF "Portowiec"

80-537 Gdańsk-Nowy Port

ul. Wyzwolenia 49

tel. 58 343-97-24

piłka nozna, żeglarstwo, kulturystyka

Wykaz Uczniowskich Klubów Sportowych

Nazwa stowarzyszenia Adres i telefon Dyscypliny
UKS "Ajas" przy Szk. Podst. nr 16 80-052 Gdańsk
ul. Ubocze 3
tel. 58 309-04-04
zapasy, lekkoatletyka
UKS "Szczypiorniak" przy Szk. Podst. nr 92 80-461 Gdańsk
ul. Startowa 9
tel. 58 556-69-55
piłka ręczna, unihokej, tenis stołowy
UKS "Conrad" przy Szk. Podst. im.Conrada nr 3

80-809 Gdańsk

ul. Chałubińskiego 13

tel. 58 303-35-22,

58 300-42-42

judo, lekkoatletyka, piłka ręczna, koszykówka, unihokej
Szkolny Klub Kartingowy "Gepard"
Zespół Szkół Samochodowych

80-724 Gdańsk
ul. Elbląska 54/64

tel. 58 01-20-17,

58 301-00-66

karting
UKS "Dwójka Morena" Gdańsk 80-288 Gdańsk
ul. Marusarzówny 10
tel. 58 348-76-62
pływanie, lekkoatletyka, judo, piłka nożna
UKS przy II Społecznej Szk. Podstawowej STO 80-125 Gdańsk
ul. Kartuska 245
tel. 58 302-68-74
unihokej, tenis stołowy
UKS "Orzeł" przy Szk. Podst. Nr 5 80-462 Gdańsk
ul. Meissnera 9
tel. 58 346-94-32
łucznictwo
Uczniowski Klub Sportowy "Oruniak"

80-041 Gdańsk

ul. Emilii Hoene 6

tel. 58 306-75-00

łucznictwo
UKS "Jasieniak" przy Szk. Podst. nr 85 80-177 Gdańsk
ul. Stolema 59
tel. 58 322-15-25
siatkówka, koszykówka, unihokej, gimnastyka, piłka nożna
Uczniowski Klub Sportowy "Siódemka-Osowa"

80-299 Gdańsk

ul. Wodnika 57

tel. 58 340-75-00

piłka ręczna
UKS przy Szk. Podst. nr 19 80-041 Gdańsk
ul. Emilii Hoene 6
tel. 58 309-48-41
żeglarstwo, piłka ręczna
Międzyszkolny Klub Sportowy

80-336 Gdańsk

ul. Sulisława 22

tel. 58 559-89-63

gimnastyka
Międzyszkolny Klub Sportowy "Olimpijczyk" 80-221 Gdańsk
ul. Traugutta 92
tel. 58 341-02-33
piłka siatkowa dziewcząt
UKS "Olimpic" przy Kom. Woj. OHP 80-767 Gdańsk
ul. Dolna 4
tel. 58 301-80-37
piłka nożna
UKS "Gedanensis" przy Szk. Podst. Gedanensis

80-506 Gdańsk
ul. Dworska 34

tel. 601 530-630

szachy
UKS "Szekla" przy Szk. Podst. nr 11
80-620 Gdańsk
ul. Stryjewskiego 28
tel. 58 307-30-61
żeglarstwo
UKS "Budokan" 80-281 Gdańsk
ul. Słowackiego 101
tel. 662 598-135
judo, aikido, karate
UKS "Mifune" 80-460 Gdańsk
ul. Pilotów 1
tel. 58 556-93--35
judo
UKS "Osowa" 80-299 Gdańsk
ul. Wodnika 57
judo
Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy 80-866 Gdańsk
ul. Gdyńskich Kosynierów 11
tel. 58 301-99-45
siatkówka, tenis stołowy, pływanie, futsal
Młodzieżowy Miedzyszkolny Klub Sportowy

80-314 Gdańsk

ul. Grunwaldzka 244

tel. 58 346-03-03,

504 820-635

badminton, lekkoatletyka, siatkówka, pływanie synchroniczne, smocze łodzie
Uczniowski Klub Sportowy "Brzeźno" 80-515 Gdańsk
ul. Krasickiego 10
tel. 58 342-92-83
piłka ręczna, tenis stołowy
Uczniowski Klub Sportowy "Atena"

80-301 Gdańsk
ul. VII Dwór 7

tel. 58 556-00-14,

601 671-009

szermierka
Uczniowski Klub Sportowy "Siódemka" 80-058 Gdańsk
ul. Smoleńska 6/8
tel. 58 309-02-18
lekkoatletyka, piłka nożna
Uczniowski Klub Sportowy "PTF"

80-318 Gdańsk
ul. Wąsowicza 30

tel. 58 552-34-14

piłka ręczna
Uczniowski Klub Sportowy "Posejdon"

80-318 Gdańsk
ul. Wąsowicza 30

te. 58 552-34-14

biegi na orientację
Uczniowski Klub Sportowy 82 Klukowo

80-298 Gdańsk-Klukowo
ul. Radarowa 26

tel. 58 349-56-69

piłka nożna
Uczniowski Klub Sportowy "Bursztyn"

80-690 Gdańsk-Świbno
ul. Boguckiego 44

tel. 58 308-05-57,

606 571-535

taekwondo WTF, badminton
Uczniowski Klub Sportowy "Korsarze"

80-353 Gdańsk
ul. Poznańska 5

tel. 58 553-62-13

hokej na lodzie
Uczniowski Klub Sportowy Sokół

80-058 Gdańsk
ul. Smoleńska 5/7

tel. 58 324-12-41,

600 447-890

piłka ręczna, piłka siatkowa, tenis ziemny, badminton, koszykówka
Uczniowski Klub Sportowy "Czwórka"

80 180 Gdańsk
ul. Wielkopolska 20

tel/ 58 309-93-08,

601 555-485

lekkoatletyka, unihokej, gry zespołowe
Uczniowski Klub Sportowy "Lech"

80-177 Gdańsk
ul. Stolema 59

tel. 58 322-15-28

koszykówka, judo, unihokej
Uczniowski Klub Sportowy Lwy

80-770 Gdańsk

ul. Śluza 3

tel. 502 173-030, 501 447-501

curling
Uczniowski Klub Sportowy "De La Salle"

80-281 Gdańsk
ul. Słowackiego 101

tel. 58 342-59-15,

600 206-202

koszykówka, szermierka, judo, pływanie
Uczniowski Klub Sportowy "Żabianka"

80-833 Gdańsk
ul. Sulisława 22
tel. 601 611-757,

601 661-714

pływanie
Uczniowski Klub Sportowy Motława

80-770 Gdańsk
ul. Śluza 6

tel. 58 301-45-46

kajakarstwo
Uczniowski Klub Sportowy Oliwa

80-330 Gdańsk
ul. Cystersów 13

te. 58 552-26-69

piłka nożna, koszykówka, piłka siatkowa, żeglarstwo, tenis stołowy
Uczniowski Klub Sportowy Szóstka

80-759 Gdańsk

ul. Głęboka 11

tel. 58 346-38-21

wioślarstwo
Uczniowski Klub Sportowy "Portowiec" 80-546 Gdańsk
ul. Na Zaspę 31A
piłka nożna
Uczniowski Klub Sportowy Suchanik

80-169 Gdańsk
ul. Czajkowskiego 1

tel. 58 302-46-04

siatkówka
Uczniowski Klub Sportowy Harai Goshi Kempo Tai Jutsu

80-287 Gdańsk
ul. Wileńska 57B/16

tel. 58 345-67-01

wschodnie sztuki walki
Uczniowski Klub Sportowy KLEX

80-809 Gdańsk

ul. Dragana 2

tel. 509 327-799

taniec sportowy
Uczniowski Klub Sportowy Hanza

80-380 Gdańsk

ul. Zgody II/6

tel. 58 553-59-34,

607 751-234

bobsleje, skeleton
Uczniowski Klub Sportowy "Gim 29"

80-171 Gdańsk

ul. Beethovena 20

tel. 513 028-587

lekkoatletyka, siatkówka, cheerleaderki
Uczniowski Klub Sportowy Fregata

80-330 Gdańsk

ul. Cystersów 13

tel. 603 521-706

żeglarstwo
Uczniowski Klub Sportowy Arabeska

80-058 Gdańsk

ul. Smoleńska 6/8

tel. 508 906-306

gimnastyka artystyczna
Uczniowski Klub Sportowy "Europejczyk"

80-282 Gdańsk

ul. Srebrniki 10

tel. 58 550-76-70

Wykaz związków sportowych zarejestrowanych przez Sąd

Nazwa związku sportowego Adres i telefon
Pomorski Okręgowy Związek Łuczniczy 80-502 Gdańsk
ul. Hallera 240
tel. 58 343-44-14
Pomorski Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki 890-207 Gdańsk
Al. Zwycięstwa 51
tel. 58 520-31-02 centrala
Pomorski Okręgowy Związek Koszykówki 80-207 Gdańsk
Al. Zwycięstwa 51
tel. 58 520-31-02 centrala
Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Siatkowej 80-207 Gdańsk
Al. Zwycięstwa 51
tel. 58 520-31-02, wew.56
Pomorski Okręgowy Związek Pływacki 80-207 Gdańsk
Al. Zwycięstwa 51
tel. 58 520-31-02, wew. 42
Polska Federacja Nordic Walking

80-366 Gdańsk

ul. Kazimierza Górskiego 1

adres do kores.: 80-241 Gdańsk, ul. Grunwaldzka 67/2

tel. 668 648-638

Pomorska Federacja Sportu 80-207 Gdańsk
Al. Zwycięstwa 51
tel. 58 520-31-02 - centrala
Pomorski Okręgowy Związek Motorowodny i Narciarstwa Wodnego 80-207 Gdańsk
Al. Zwycięstwa 51
tel. 58 520-31-02 - centrala
Pomorski Okręgowy Związek Kolarski 80-207 Gdańsk
Al. Zwycięstwa 51
tel. 58 520-31-02 - centrala
Pomorski Związek Kajakowy 80-557 Gdańsk
Al. Zwycięstwa 51
tel. 58 520-31-02 - centrala
Pomorski Związek Strzelectwa Sportowego

80-208 Gdańsk
Al. Zwycięstwa 51

tel. 58 520-31-02 - centrala

Pomorski Woj. Związek Tenisa Stołowego 80-462 Gdańsk
ul. Meissnera 1
tel. 58 340-93-42
Okręgowy Związek Towarzystw Wioślarskich Woj. Pomorskiego 80-207 Gdańsk
Al. Zwycięstwa 51
tel. 58 520-31-02 - centrala
Pomorski Okręgowy Związek Piłki Ręcznej w Gdańsku 80-207 Gdańsk
Al. Zwycięstwa 51
tel. 58 520-31-02 - centrala
Polska Federacja Łodzi Smoczych

80-462 Gdańsk
ul. Meissnera 1

tel. 58 340-92-92

Pomorski Związek Hokeja na Lodzie

80-309 Gdańsk
ul. Grunwaldzka 470

tel. 58 520-31-07

Pomorski Wojewódzki Związek Brydża Sportowego

80-237 Gdańsk
ul. Uphagena 12

tel. 502 384-275

Pomorski Związek Szachowy 80-207 Gdańsk
ul. Al. Zwycięstwa 51
tel. 58 520-31-02 - centrala
Pomorski Związek Piłki Nożnej 80-207 Gdańsk
Al. Zwycięstwa 51
tel. 58 520-31-02 - centrala
Gdańska Federacja Żeglarska

80-643 Gdańsk
ul. Przełom 9

tel. 58 307-31-15

Polska Federacja Kyokushin Kan Karate Do

80-425 Gdańsk
ul. Mickiewicza 6A

tel. 663 854-321

Pomorski Okręgowy Związek Bokserski

80-207 Gdańsk
Al. Zwycięstwa 51
tel. 58 520-31-02,

501 793-837

Pomorski Okręgowy Związek Kick-Boxingu

80-869 Gdańsk

ul. Zielony Trójkąt 4C/13

tel. 602 799-716

Pomorski Związek Organizacji Sportu Niepełnosprawnych

80-233 Gdańsk

ul. Puszkina 8/1A

tel. 58 300-00-08

Wykaz związków sportowych nieprowadzących działalności gospodarczej wpisanych do ewidencji

Nazwa związku sportowego Adres i telefon
Pomorski Związek Tańca Sportowego 80-218 Gdańsk
ul. Towarowa 40
Pomorski Okręgowy Związek Judo 80-207 Gdańsk
Al. Zwycięstwa 51 tel. 520-31-07
Pomorski Okręgowy Związek Podnoszenia Ciężarów 80-207 Gdańsk
Al. Zwycięstwa 51
tel. 520-31-02
Pomorski Okręgowy Związek Kręglarski 80-204 Gdańsk
ul. Sniadeckich 23
tel. 344-60-94
Okręgowy Związek Karate 80-433 Gdańsk
ul. Waryńskiego 36
Pomorski Okręgowy Związek Rugby 80-213 Gdańsk
Al. Zwycięstwa 51
Pomorski Okręgowy Związek Taekwondo WTF 80-213 Gdańsk
Al. Zwycięstwa 51
Pomorski Okręgowy Związek Zapaśniczy 80-213 Gdańsk
Al. Zwycięstwa 51
Pomorski Okręgowy Związek Taekwondo ITF 80-213 Gdańsk
Al. Zwycięstwa 51

Ostania modyfikacja: 24.03.2014 14:58
wiecej informacji »

© Copyright Urząd Miejski w Gdańsku
Kancelaria Prezydenta ¤ Referat Multimedialny
ul. Nowe Ogrody 8/12 ¤ 80-803 Gdańsk