Z INNEJ PARAFII

Z INNEJ PARAFII

Z Innej Parafii to wyjątkowa kawiarnia położona na ruchliwym Targu Rybnym nad Motławą. Jeśli szukacie ciekawego miejsca, w którym wypijecie dobrą kawę i zjecie coś pysznego, do tego w bardzo przystępnej cenie – trafiliście w dziesiątkę!

Po przekroczeniu progu poczujecie się jak w domowym salonie z lat dziewięćdziesiątych. Wygodne fotele, miękkie pufy, drewniane stoliki oraz gustowne dodatki sprawiają, że wnętrze zachęca przytulnością. Z Innej Parafii to doskonałe miejsce na chwilę relaksu przy dobrej, świeżo mielonej kawie parzonej również alternatywnymi sposobami lub przy jednym ze świeżych, codziennie wypiekanych ciast, babeczek lub deserów. Coś dla siebie znajdą tu również miłośnicy rzemieślniczych piw, których wybór jest naprawdę szeroki oraz domowej roboty nalewek.

Serwowane są również lunche oraz słone przekąski, przede wszystkim smakowite tarty. Cyklicznie organizowane są Quizy Parafialne, koncerty oraz potańcówki, a codziennie do woli można korzystać z dostępnej na miejscu oferty gier planszowych.

Kontakt

ul. Targ Rybny 6A
+48 505 840 243
kontakt@zinnejparafii.pl