LOFT

LOFT

Gdańsk zawsze słynął z wielowiekowej tradycji browarniczej. Za dawnych lat ilość miejskich browarów liczona była w setkach. Piwo spożywano nie tylko w karczmach i gospodach, ale też w gdańskich domach. Po latach, tradycja browarnictwa wraca do łask, a my coraz chętniej sięgamy po rzemieślnicze piwa z niewielkich browarów.

Jednym z najciekawszych miejsc w mieście, gdzie można skosztować rzemieślniczych piw jest LOFT. Jest to połączenie kawiarni, pubu, kina i galerii. Dzięki temu LOFT to przestrzeń dla wielu inicjatyw. Regularnie odbywają się tu liczne wystawy, wernisaże, koncerty, projekcje filmowe, warsztaty, zjazdy czy inne spotkania tematyczne.

A wszystko to przy kuflu wyśmienitego piwa, którego jest tu bardzo szeroki wybór. Warto wspomnieć, że skosztujemy tutaj również wyrobów lokalnych browarów. Ci, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z rzemieślniczymi piwami, nie mają się czego bać – przemiła obsługa baru z pasją opowie o każdym z dostępnych gatunków i pomoże wybrać ten, który doskonale trafi w nasz gust.

Kontakt

ul. Młyńska 16
604927879, 660189687
loftpub.gdansk@gmail.com