otwARTa

otwARTa

Wspaniała kuchnia i ambitna sztuka – takie połączenie to wizytówka restauracji otwARTa, znajdującej się na terenie Garnizonu we Wrzeszczu. Wnętrze urządzono w stylu łączącym art deco z nowoczesnymi akcentami naturalnego drewna i szarości, tworząc całość przywodzącą na myśl skandynawską elegancję z odrobiną modnego industrializmu. Po przekroczeniu progu wzrok przyciąga duży bar wykonany z prasowanej miedzi. Po chwili dostrzegamy kolejne smaczki – liczne rzeźby, wiszące na ścianach obrazy trójmiejskich artystów czy bogato wyposażoną biblioteczkę.

W kuchni otwARTej widać przywiązanie do idei slow food – szef kuchni z zamiłowaniem sięga po starannie wyselekcjonowane sezonowe produkty od lokalnych dostawców. Dostępne są również dania dla wegetarian i bezglutenowców, wypiekane na miejscu ciasta i chleby oraz domowej roboty przetwory. Menu zmienia się co kilka tygodni, dzięki czemu zawsze czekają tu na nas nowe, autorskie smaki.

W otwARTej odbywają się również liczne wydarzenia kulturalne, np. wtorki z tangiem argentyńskim czy spotkania z artystami.

Kontakt

ul. Słonimskiego 6 (Garnizon / Wrzeszcz)
+48 (58) 743 64 96, 500 011 343 – manager Wojtek
biuro@otwartagarnizon.pl