LULA FOOD&DRINK

LULA FOOD&DRINK

LULA food&drink znajduje się w gdańskim Wrzeszczu, w Garnizonie, w którym łowcy smaków co krok mogą napotkać ciekawe lokale. Wnętrze urządzone jest w modny sposób, zgodny z panującymi trendami – dominują ciepłe odcienie szarości i beżu, doskonale współgrające z elementami z jasnego drewna.

Kuchnia LULI opiera się na podstawowej idei, jaką jest stosowanie świeżych, sezonowych produktów. Menu zmienia się tu zatem bardzo często, dzięki czemu podczas każdej kolejnej wizyty możemy odkrywać nowe smaki i aromaty. Szef kuchni Krzesimir Jaworski z pieczołowitością i wyobraźnią regularnie tworzy nowe kreacje, które podbiją kubki smakowe wszystkich smakoszy. Dzięki przywiązaniu do sezonowości i świeżości mamy pewność, że owoce będą soczyste, warzywa – chrupiące, a mięsa – zawsze najwyższej jakości.

W LULI własnoręcznie przygotowuje się też konfitury, syropy, marynaty, makarony czy ciasta. Ciekawymi elementami menu są też napary i lemoniady, m.in. lawendowe, ogórkowe czy różane, które zaskakują niebanalnymi połączeniami smaków i składników.

Kontakt

ul. Norwida 4 (Garnizon)
58 380 06 10
lula@lula.gda.pl