LEVEL EIGHT

LEVEL EIGHT

Osiedle Garnizon we Wrzeszczu niewątpliwie staje się coraz ciekawszą kulinarną destynacją, tworząc interesującą przeciwwagę dla nieco bardziej utartego szlaku okolic Głównego Miasta. Jednym z najciekawszych miejsc, które trzeba odwiedzić w Garnizonie, jest restauracja Level Eight.

Lokal znajduje się na parterze budynku przy ulicy Norwida. Po przekroczeniu progu wita nas jasne, nowocześnie urządzone wnętrze. Ciemne drewno stołów i dodatków ciekawie współgra ze skórzanymi kanapami i krzesłami. Całości dopełniają wiszące na ścianach kolorowe zdjęcia egzotycznych krajobrazów. Jednym z najciekawszych elementów jest niewątpliwie wodospad zdobiący jedną ze ścian.

Podobnie udane połączenie widać w menu, gdzie klasyki kuchni polskiej, w tym smaczki gdańskie i pomorskie, umiejętnie łączą się z elementami kuchni międzynarodowej. A smaki świata znają tutaj bardzo dobrze – właściciel podczas podróży dookoła świata odwiedził wszystkie kulinarne hotspoty, dzięki czemu wie, jak ciekawie i w autorski sposób łączyć różne kulinarne wpływy.

Kontakt

ul. Norwida 2 (Garnizon)
884 888 986
leveleight.gdansk@gmail.com