INK – PURO HOTEL GDAŃSK

INK – PURO HOTEL GDAŃSK

Restauracja INK w Hotelu PURO to miejsce, które musi odwiedzić każdy łowca „nowego smaku” Gdańska. Znajdujący się na rewitalizowanej Wyspie Spichrzów budynek swym wyglądem nawiązuje do tradycyjnego kształtu gdańskich kamieniczek.

Wnętrze pełne jest niezwykle oryginalnych elementów marynistycznych, również ściśle związanych z tożsamością miasta. Pod sufit pną się okrętowe liny, menu zdobią fotografie wytatuowanych marynarzy, a eleganckie lustra przywodzą na myśl okrętowe bulaje. Jeśli jesteście miłośnikami nietuzinkowego, dopracowanego designu, INK jest miejscem właśnie dla Was!

Wnętrza stanowią doskonałe tło dla kreacji serwowanych przez szefa kuchni Arkadiusza Ślusarenko. Również menu umiejętnie łączące smaki kuchni śródziemnomorskiej z autorskimi pomysłami, zdradza morskie inspiracje. W karcie przeważają ryby i owoce morza, lecz mięsożercy też nie będą zawiedzeni. Zgodnie z panującymi trendami menu zmienia się tu w zależności od sezonu, a codziennie wzbogacają je różne dania dnia. Co ciekawe, w INK nie ma typowej oferty przystawek, a startery w dowolnej kombinacji zamawia się w formie talerzyków.

Kontakt

ul. Stągiewna 26
+48 58 563 50 00
gdansk@purohotel.pl