NEIGHBOUR’S KITCHEN

Neighbour’s Kitchen

Sąsiad to z definicji osoba, której dom jest blisko Twojego i która należy do Twojego najbliższego otoczenia. Przyświecająca idea bliskości widoczna jest w Neighbour’s Kitchen – czyli Kuchni Sąsiadów – na każdym kroku, począwszy od menu

Szef kuchni Bartek Kamiński najbardziej ceni produkty lokalne i sezonowe, które umiejętnie i z pasją łączy w autorskie kreacje przeplatające finedining z luzem i niezobowiązującą atmosferą. Zamiłowanie do sezonowości oznacza, że karta jest krótka i zmienia się tu bardzo często, zaskakując coraz to nowymi smakami i pomysłami. Aktualne dania zawsze znajdziecie wypisane na dużej tablicy za barem. U Sąsiadów zjeść można również pożywne śniadanie – restauracja otwarta jest już od 7:30.

Klimat miejsca tworzy także wnętrze, choć niewielkie to urządzone ze smakiem i pomysłem w modnym, industrialnym stylu. Szare, ceglane ściany ciekawie łączą się z naturalnością drewnianych stołów, a zwisające z sufitu lampy i żarówki idealnie dopełniają całości. Miło również rozsiąść się na wygodnych kanapach i poduchach, zaraz przy dużym oknie i podziwiać płynącą leniwie Motławę. Jest nowocześnie, ale i przytulnie. A tak przecież powinno być u dobrych Sąsiadów.

Kontakt

ul. Szafarnia 11/U12 (Waterlane)
+48 730 008 707, 530 360 025 (manager – p. Dominika)
info@neighbourskitchen.pl