RITZ

Szef kuchni – Basia Ritz

Basia Ritz, pierwszy polski Masterchef, jest szefem w swojej autorskiej kuchni. Jej dania to czysta finezja, będąca efektem niebywałej umiejętności komponowania smaku, konsystencji i formy podania.

Basia podkreśla, że dostęp do świata kuchni i możliwość czerpania z kulinarnych tradycji zawdzięcza rodzinie.

Jest autorką kulinarnych książek, blogerką, stałym gościem w telewizyjnych programach, ale przede wszystkim jest gospodynią uczty, którą każdorazowo przygotowuje dla swych gości w restauracji Ritz.

Opis

Restauracja Ritz to przede wszystkim miejsce dobrych wrażeń. Otwarta przestrzeń lokalu, stonowane dźwięki muzyki, naturalne światło oraz widok na zabytkowy Gdańsk stwarzają atmosferę estetycznego wytchnienia.

Zsynchronizowana współpraca obsługi gwarantuje profesjonalny serwis, który na każdym kroku zaskakuje dbałością o perfekcję detalu.

Karta jest krótka i zmienia się nawet co dzień, stwarzając szanse stałym bywalcom na spróbowanie sezonowych i lokalnych frykasów w różnych wydaniach. Przygotowywane przez szefową kuchni dania wyróżnia niebanalność i oryginalność zarówno smaku, jak i podania, a wszystkie kompozycje powstają na bieżąco.

Kontakt

ul. Szafarnia 6
58 74 201 74
ritz@restauracja-ritz.pl