Muzyczne przyjemności

Mamy ogromną przyjemność zaprosić na kolejną odsłonę cyklu koncertów w dawnym Pałacu ślubów w Gdańsku Wrzeszczu. Tym razem proponujemy "Muzyczne przyjemności" dla dzieci i dorosłych.

A
A
Ostatnia aktualizacja: 20 września 2017 r.

Cykl skierowany jest: do najmłodszych odbiorców (koncert o godzinie 12:00) oraz do słuchaczy "starszych" (koncert o godzinie 18:00). Dzięki Gościnności Domu Sąsiedzkiego Dolny Wrzeszcz oraz zespołowi zaangażowanych pasjonatów, możemy słuchać wspaniałych muzyków w rodzinnej i kameralnej atmosferze.

W najbliższą sobotę "artystą dnia" będzie skrzypek Robert Kwiatkowski, koncertmistrz Filharmonii Bałtyckiej, utytułowany kameralista, z którym wystąpi doskonała pianistka p. Dominika Glapiak.

Koncert dla dzieci prowadzi doświadczona animatorka, zapraszając najmłodszych melomanów w fascynujący świat dźwięków. Na wieczór natomiast, przygotowaliśmy bardzo interesujący repertuar składający się z dzieł mistrza Beethovena, ale i Franciszka Schuberta, Johannesa Brahmsa i mniej znanego a niezmiernie ciekawego Polaka -  Szymona Laksa.

Plakat
Plakat
Fot. mat. promocyjne

Będzie mi ogromnie miło spotkać się przy tej muzycznej okazji.

Więcej informacji na Facebooku: https://www.facebook.com/MuzykaUUphagena/

Pełnomocnik Prezydenta Miasta Gdańska ds. Seniorów

herb

Wydział Rozwoju Społecznego

Gabriela Dudziak

ul. Kartuska 5

80-802 Gdańsk
tel.: +48 58 526 80 71
fax: +48 58 526 80 74 
e-mail: seniorzy@gdansk.gda.pl