4.3 ºC
zachmurzenie całkowite, opadów brak
A A A
...
QR Code

Placówki oświatowe

Lp.

Nazwa jednostki

Adres

Przedszkola

1.

Przedszkole Nr 1

ul. Władysława IV 14

2.

Przedszkole Nr 2

ul. Malczewskiego 31

3.

Przedszkole Nr 4

ul. Do Studzienki 36

4.

Przedszkole Nr 5

ul. Burzyńskiego 10a

5.

Przedszkole Nr 7

ul. Zator Przytockiego 7

6.

Przedszkole Nr 8

ul. Fundamentowa 8

7.

Przedszkole Nr 9

ul. Nowiny 2

8.

Przedszkole Nr 11

ul. Raduńska 54

9.

Przedszkole Nr 12

ul. Czyżewskiego 12b

10.

Przedszkole Nr 15

ul. Waryńskiego 36

11.

Przedszkole Nr 16

ul. Rozłogi 13

12.

Przedszkole Nr 17

ul. Glinki 7

13.

Przedszkole Nr 20

ul. Lenartowicza 21

14.

Przedszkole Nr 21

ul. Mozarta 33

15.

Przedszkole Nr 22

ul. Kartuska 104a

16.

Przedszkole Nr 23

ul. Wolności 26

17.

Przedszkole Nr 24

Trakt Św. Wojciecha 320

18.

Przedszkole Nr 28

ul. Gołębia 5

19.

Przedszkole Nr 31

ul. Krowoderska 8

20.

Przedszkole Nr 32

ul. Świętojańska 26

21.

Przedszkole Nr 33

ul. Klonowicza 1a

22.

Przedszkole Nr 34

ul. Jagiellońska 12

23.

Przedszkole Nr 35

ul. Wałowa 36

24.

Przedszkole Nr 39

ul. Opacka 12a

25.

Przedszkole Nr 41

ul. Głęboka 19

26.

Przedszkole Nr 42

ul. Michałowskiego 28

27.

Przedszkole Nr 43

ul. Słabego 2

28.

Przedszkole Nr 44

ul. Krasickiego 10

29.

Przedszkole Nr 46

ul. Szuwary 2

30.

Przedszkole Nr 48

ul. Tysiąclecia 13

31.

Przedszkole Nr 49

ul. Śląska 35a

32.

Przedszkole Nr 51

ul. Piastowska 102

33.

Przedszkole Nr 52

ul. Jaśkowa Dolina 12

34.

Przedszkole Nr 54

ul. Piastowska 92b

35.

Przedszkole Nr 57

ul. Kołobrzeska 71

36.

Przedszkole Nr 58

ul. Szpaki 2

37.

Przedszkole Nr 59

ul. Obrońców Wybrzeża 14

38.

Przedszkole Nr 60

ul. Gospody 19

39.

Przedszkole Nr 62

Al. Rzeczypospolitej 5

40.

Przedszkole Nr 63

ul. Pilotów 15

41.

Przedszkole Nr 64

ul. Gospody 20

42.

Przedszkole Nr 66

ul. Startowa 27

43.

Przedszkole Nr 67

ul. Dworska 14

44.

Przedszkole Nr 71

ul. Diamentowa 13a

45.

Przedszkole Nr 73

ul. Czajkowskiego 1

46.

Przedszkole Nr 74

ul. Magellana 3

47.

Przedszkole Nr 75

ul. Wileńska 62

48.

Przedszkole Nr 81

ul. Krzyżanowskiego 2

49.

Przedszkole Nr 84

ul. Burgaska 5

50.

Przedszkole Nr 85

ul. Chałubińskiego 15

51.

Przedszkole Nr 86

ul. Dywizjonu 303 27

52.

Przedszkole Nr 87

ul. Komandorska 77

53.

Przedszkole Nr 88

ul. Meissnera 4

54.

Przedszkole Nr 40 dla Dzieci ze Specjalnymi Potrzebami Edukacyjnymi

Al. Rzeczypospolitej 11

55.

Przedszkole Specjalne Nr 72

ul. Meissnera 13

56.

Przedszkole Specjalne Nr 77

ul. Abrahama 11/13

Rejony obsługi finansowej przedszkoli

57.

Rejon Obsługi Finansowej Przedszkoli Nr 8
Obsługuje:  przedszkola Nr: 51, 60, 64,
przedszkola specjalne : Nr 72, 77 i Nr 40 dla Dzieci ze Specjalnymi Potrzebami Edukacyjnymi

ul. Piastowska 102

Szkoły podstawowe

58.

Szkoła Podstawowa Nr 4

ul. Łąkowa 61

59.

Szkoła Podstawowa Nr 8

ul. Dragana 2

60.

Szkoła Podstawowa Nr 11

ul. Stryjewskiego 28

61.

Szkoła Podstawowa Nr 12

ul. Człuchowska 6

62.

Szkoła Podstawowa Nr 14

ul. Kartuska 126 a

63.

Szkoła Podstawowa Nr 15

ul. Smoluchowskiego 13

64.

Szkoła Podstawowa Nr 16

ul. Ubocze 3

65.

Szkoła Podstawowa Nr 17

ul. Czarnieckiego 2

66.

Szkoła Podstawowa Nr 20

ul. Wczasy 3

67.

Szkoła Podstawowa Nr 21

ul. Na Stoku 43

68.

Szkoła Podstawowa Nr 23

ul. Opacka 7

69.

Szkoła Podstawowa Nr 24

ul. Lilii Wenedy 19

70.

Szkoła Podstawowa Nr 27

ul. Srebrniki 10

71.

Szkoła Podstawowa Nr 39

ul. Obywatelska 1

72.

Szkoła Podstawowa Nr 40

ul. Stroma 19

73.

Szkoła Podstawowa Nr 42

ul. Czajkowskiego 1

74.

Szkoła Podstawowa Nr 44

ul. Jagiellońska 24

75.

Szkoła Podstawowa Nr 45

ul. Matki Polki 3a

76.

Szkoła Podstawowa Nr 46

ul. Arkońska 17

77.

Szkoła Podstawowa Nr 47

ul. Reformacka 18

78.

Szkoła Podstawowa Nr 49

Al. Legionów 11

79.

Szkoła Podstawowa Nr 50

ul. Grobla IV 8

80.

Szkoła Podstawowa Nr 52

ul. Kościuszki 111

81.

Szkoła Podstawowa Nr 55

ul. Wolności 6 A

82.

Szkoła Podstawowa Nr 57

ul. Aksamitna 8

83.

Szkoła Podstawowa Nr 58

ul. Skarpowa 3

84.

Szkoła Podstawowa Nr 59

ul. Modra 2

85.

Szkoła Podstawowa Nr 60

ul. Chłopska 64

86.

Szkoła Podstawowa Nr 61

ul. Sienna 26

87.

Szkoła Podstawowa Nr 62

ul. Kępna 38

88.

Szkoła Podstawowa Nr 65

ul. Śluza 6

89.

Szkoła Podstawowa Nr 69

ul. Zielony Trójkąt 1

90.

Szkoła Podstawowa Nr 76

ul. Jagiellońska 14

91.

Szkoła Podstawowa Nr 79

ul. Kołobrzeska 49

92.

Szkoła Podstawowa Nr 80

ul. Opolska 9

93.

Szkoła Podstawowa Nr 81

ul. Siedleckiego 14

94.

Szkoła Podstawowa Nr 82

ul. Radarowa 26

95.

Szkoła Podstawowa Nr 83

ul. Stokłosy 1

96.

Szkoła Podstawowa Nr 84

ul. Otomińska 72

97.

Szkoła Podstawowa Nr 85

ul. Stolema 59

Gimnazja

98.

Gimnazjum Nr 1

ul. Wilka Krzyżanowskiego 6

99.

Gimnazjum Nr 2

ul. Kartuska 32/34

100.

Gimnazjum Nr 8

ul. Żabi Kruk 5

101.

Gimnazjum Nr 9

ul. Śluza 3

102.

Gimnazjum Nr 10

ul. Gościnna 17

103.

Gimnazjum Nr 11

ul. Kłosowa 3

104.

Gimnazjum Nr 12

ul. Wrzeszczańska 29

105.

Gimnazjum Nr 19

ul. Jagiellońska 5

106.

Gimnazjum Nr 20

ul. Zgody II 6

107.

Gimnazjum Nr 25

ul. Kościuszki 8b

108.

Gimnazjum Nr 26

ul. Traugutta 92

109.

Gimnazjum Nr 29

ul. Beethovena 20

110.

Gimnazjum Nr 48

ul. Stolema 59

Zespoły kształcenia podstawowego i gimnazjalnego

111.

Zespół Kształcenia Podstawowego i Przedszkolnego Nr 1

- Przedszkole Nr 61

- Szkoła Podstawowa Nr 87

ul. Tęczowa 6

112.

Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 4

- Szkoła Podstawowa Nr 86

- Gimnazjum Nr 4

ul. Wielkopolska 20

113.

Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 5 z oddziałami integracyjnymi

- Szkoła Podstawowa Nr 56

- Gimnazjum Nr 5

ul. Małomiejska 8a

114.

Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 6

- Szkoła Podstawowa Nr 19

- Gimnazjum Nr 7

ul. Hoene 6

115.

Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 7

- Szkoła Podstawowa Nr 77

- Gimnazjum Nr 50

ul. Orłowska 13

116.

Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 8

- Szkoła Podstawowa Nr 89

- Gimnazjum Nr 49

ul. Szyprów 3

117.

Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 12

- Szkoła Podstawowa Nr 48

- Gimnazjum Nr 16

ul. Burzyńskiego 10

118.

Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 13

- Szkoła Podstawowa Nr 92

- Gimnazjum Nr 17

ul. Startowa 9

119.

Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 17 z klasami sportowymi

- Szkoła Podstawowa Nr 35

- Gimnazjum Sportowe Nr 24

ul. Wąsowicza 30

120.

Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 20

- Szkoła Podstawowa Nr 1

- Gimnazjum Nr 27

ul. Gojawiczyńskiej 10



121.

Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 21 z klasami sportowymi

- Szkoła Podstawowa Nr 2

- Gimnazjum Nr 28

ul. Marusarzówny 10

122.

Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 23

- Szkoła Podstawowa Nr 7

- Gimnazjum Nr 30

ul. Słabego 6

123.

Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 24

- Szkoła Podstawowa Nr 38

- Gimnazjum Nr 31

ul. Leśna Góra 2

124.

Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 25

- Szkoła Podstawowa Nr 88

- Gimnazjum Nr 32

ul. Boguckiego 44

125.

Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 26 z klasami sportowymi

- Szkoła Podstawowa Nr 70

- Gimnazjum Sportowe Nr 46

ul. VII Dwor 6

126.

Zespół Specjalnego Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 27

- Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 37

- Gimnazjum Nr 37

ul. Piastowska 35/37

127.

Zespół Specjalnego Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 28

- Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 26

- Gimnazjum Nr 36

ul. Karpia 1

128.

Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 29 przy Specjalistycznym Zespole Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem

- Szkoła Podstawowa Nr 10

- Gimnazjum Nr 41

ul. Polanki 119

129.

Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 30

przy Pomorskim Centrum Traumatologii im. M. Kopernika

- Szkoła Podstawowa Nr 9

- Gimnazjum Nr 42

ul. Nowe Ogrody 1/6

130.

Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 31

przy Uniwersyteckim Centrum Klinicznym

- Szkoła Podstawowa Nr 90

- Gimnazjum Nr 43

ul. Dębinki 7

131.

Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 32

przy Specjalistycznym Psychiatryczno - Neurologicznym Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej

- Szkoła Podstawowa Nr 91

- Gimnazjum Nr 44

ul. Srebrniki 1

132.

Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 33

- Gimnazjum Nr 21

- Szkoła Podstawowa dla Dorosłych

- Gimnazjum Nr 45 dla Dorosłych

- Gimnazjum Przysposabiające do Pracy

ul. Kołobrzeska 75

133.

Zespół Specjalnego Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 1

- Szkoła Podstawowa Nr 28

- Gimnazjum Nr 38

ul. Tęczowa 1

Zespoły szkół ogólnokształcących i licea ogólnokształcące

134.

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych Nr 1

- Szkoła Podstawowa Nr 18

- Gimnazjum Nr 13

- XXIII Liceum Ogólnokształcące

ul. Krasickiego 10

135.

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2

- Gimnazjum Nr 33

- XXIV Liceum Ogólnokształcące

ul. Wodnika 57

136.

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5

- Gimnazjum Nr 34

- IV Liceum Ogólnokształcące

ul. Na Zaspę 31a

137.

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6

- Gimnazjum Nr 6

- VI Liceum Ogólnokształcące

ul. Głęboka 11

138.

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7

- Gimnazjum Nr 3

- VII Liceum Ogólnokształcące

ul. Chałubińskiego 13

139.

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 8

- Szkoła Podstawowa Nr 5

- Gimnazjum Nr 18

- XIV Liceum Ogólnokształcące

ul. Meissnera 9

140.

Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących

- Szkoła Podstawowa Nr 75

- Gimnazjum Nr 15 z klasami sportowymi

- XII Liceum Ogólnokształcące z klasami sportowymi

- Gimnazjum Nr 22 – Szkoła Mistrzostwa Sportowego

- XI Liceum Ogólnokształcące  - Szkoła Mistrzostwa Sportowego

 

ul. Subisława 22

141.

Ogólnokształcące Szkoły Sportowe

- XXI Sportowe Liceum Ogólnokształcące

- Szkoła Mistrzostwa Sportowego Nr 2

ul. Kołobrzeska 77

142.

I Liceum Ogólnokształcące

ul. Wały Piastowskie 6

143.

II Liceum Ogólnokształcące

ul. Pestalozziego 7/9

144.

III Liceum Ogólnokształcące

ul. Topolowa 7

145.

V Liceum Ogólnokształcące

ul. Polanki 130

146.

VIII Liceum Ogólnokształcące

ul. Kartuska 128

147

IX Liceum Ogólnokształcące

ul. Wilka Krzyżanowskiego 8

148.

XV Liceum Ogólnokształcące

ul. Pilotów 7

149.

XIX Liceum Ogólnokształcące

ul. Pestalozziego 11/13

150.

XX Liceum Ogólnokształcące

ul. Dobrowolskiego 6

Szkoły ponadgimnazjalne

151.

Szkoły Ekonomiczno-Handlowe

- Technikum Nr 11

ul. Seredyńskiego 1 a

152.

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich

- Technikum Nr 3

- Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 3

- Technikum Uzupełniające Nr 3

Al. Legionów 7

153.

Zespół Szkół Architektury Krajobrazu i Handlowo-Usługowych

- Technikum Nr 7

- Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 7

- Zasadnicza Szkoła Zawodowa Specjalna Nr 21

ul. Czyżewskiego 31

154.

Zespół Szkół Zawodowych Nr 9

- IX Liceum Profilowane

- Technikum Nr 9

- Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 9

- Szkoła Policealna Nr 9

- Technikum Uzupełniające dla Dorosłych Nr 9

- Szkoła Policealna dla Dorosłych Nr

ul. Dąbrowszczaków 35

155.

Zespół Szkół Energetycznych

- XIII Liceum Ogólnokształcące

- Technikum Nr 13

- Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 10   

ul.  Reja 25

156.

Zespół Szkół Samochodowych

- Technikum Nr 12

- Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 12

- Technikum Uzupełniające dla Dorosłych Nr 12

ul. Elbląska 54/64

157.

Zespół Szkół Łączności

- Technikum Nr 4

- Technikum Uzupełniające dla Dorosłych Nr 4

ul. Podwale Staromiejskie 51/52

158.

Zespół Szkół Morskich

- Technikum Nr 16

ul. Wyzwolenia 8

159.

Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego i Chemicznego

-  Technikum Nr 8

-  Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 8

ul. Smoleńska 6/8

160.

Zespół Szkół Budownictwa Okrętowego

- Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 2

- Technikum Uzupełniające Nr 2

- II Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące

- Technikum dla Dorosłych Nr 2

- Zasadnicza Szkoła Zawodowa dla Dorosłych Nr 2

- Technikum Uzupełniające dla Dorosłych Nr 2

- Szkoła Policealna dla Dorosłych Nr 2

 

Al. Hallera 16/18

161.

Szkoły Okrętowe i Ogólnokształcące “CONRADINUM”

- XVIII Liceum   Ogólnokształcące

- XVIII Liceum Profilowane

- Technikum Nr 18

ul. Piramowicza 1/2

162.

Państwowe Szkoły Budownictwa

- Technikum Nr 5

- Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 5

- Technikum Uzupełniające Nr 5

- Technikum Uzupełniające dla Dorosłych Nr 5

- Szkoła Policealna dla Dorosłych Nr 5

 

Al. Grunwaldzka 238

163.

Centrum Kształcenia Praktycznego Nr 1

ul. Sobieskiego 90

164.

Centrum Kształcenia Ustawicznego

- I Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych

- Technikum dla Dorosłych Nr 1

- Zasadnicza Szkoła Zawodowa dla Dorosłych Nr 1

- I Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych

- Technikum Uzupełniające dla Dorosłych Nr 1

- Szkoła Policealna dla Dorosłych nr 1

- Ośrodek Kształcenia Ustawicznego Nauczycieli

 

ul. Augustyńskiego 1

165.

Zespół Szkół Inżynierii Środowiska Centrum Kształcenia Ustawicznego

- XIV Liceum Profilowane

- Technikum Nr 14

- Szkoła Policealna Nr 14

- Technikum Uzupełniające dla Dorosłych Nr 14

- Szkoła Policealna dla Dorosłych nr 14

 

ul. Smoleńska 5/7

166.

Zespół Szkół Specjalnych Nr 1

- Gimnazjum Nr 35

- Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 19

- Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące

 

ul. Batorego 26

167.

Zespół Szkół Specjalnych Nr 2

- Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy Nr 2

- Zasadnicza Szkoła Zawodowa Specjalna Nr 20

ul. Wita Stwosza 23

Inne placówki oświaty

168.

Pałac Młodzieży

ul. Ogarna 56

169.

Szkoła Muzyczna I Stopnia

ul. Gościnna 4

170.

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2

- Przedszkole Specjalne Nr 78

- Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 78

- Gimnazjum Specjalne Nr 40

- Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy Nr 1

ul. Góreckiego 16

171.

Specjalny Ośrodek Rewalidacyjno - Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem

ul. Dąbrowszczaków 28

172.

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 1

ul. Obywatelska 1

173.

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 2

ul. Krzemienieckiej 1

174.

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 3

ul. Wałowa 21

175.

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 4

ul. Krzemienieckiej 1

176.

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 5

ul. Związku Jaszczurczego 8

177.

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 6

ul. Lenartowicza 21

178.

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 7

ul. Traugutta 82

179.

Szkolne Schronisko Młodzieżowe z filiami
- ul. Wałowa 21
- ul. Kartuska 245 B

Al. Grunwaldzka 244

180.

Bursa Gdańska

- ul. Lastadia 41 

- ul. Piramowicza 1/2    

Podwale Staromiejskie 51/52

181.

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

Al. Grunwaldzka 244

Zespoły ekonomiczno - administracyjne szkół

182.

Zespół Ekonomiczno Administracyjny Szkół
– Wrzeszcz,obsługuje Szkołę Podstawową Nr 82, Gimnazjum Nr 26

ul. Traugutta 92

183.

Zespół Ekonomiczno Administracyjny Placówek Specjalnych, obsługuje: Szkoły Podstawowe Nr 40 i Nr 83,

Poradnie Psychologiczno - Pedagogiczne Nr 2-6,

ul. Wałowa 21

Opieka społeczna

184.

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie

- Jednostki strukturalne:

ul.  Leczkowa 1A

Dzienny Dom Pomocy Społecznej  „Pod Cisem”

ul.  Sternicza 2

Dzienny Dom Pomocy

ul.  Wajdeloty 28 A

Środowiskowy Dom Samopomocy

ul.  Wajdeloty 28 A


Ostania modyfikacja: 25.07.2013 11:15
wiecej informacji »

© Copyright Urząd Miejski w Gdańsku
Kancelaria Prezydenta ¤ Referat Multimedialny
ul. Nowe Ogrody 8/12 ¤ 80-803 Gdańsk