Portal gdansk.pl

Gdańska Agencja Rozwoju Gospodarczego Sp. z o.o
ul. Żaglowa 11
80-560 Gdańsk

NIP: 583 305 46 20
REGON: 220714278 

Dyrektor Biura Portalu:
Helena Chmielowiec
tel.: 58 670 45 60
helena.chmielowiec@gdansk.pl

Sekretariat:
office@investgda.pl
tel.: 58 722 03 00

Redakcja
tel.: 58 670 49 80
redakcja@gdansk.pl

Redaktor naczelny
Roman Daszczyński
roman.daszczynski@gdansk.pl

Sekretarz redakcji
Ludmiła Kucharska
ludmila.kucharska@gdansk.pl  

IT i Produkcja:
tel.: 58 350 92 10
portal@gdansk.pl

Kierownik działów IT i Produkcji
Tomasz Łuczyc-Wyhowski
tomasz.wyhowski@gdansk.pl

Redaktorzy serwisów tematycznych

Biznes i nauka, Gdańsk rowerowy
Izabela Biała
izabela.biala@gdansk.pl

Sport i rekreacja
Waldemar Gabis
waldemar.gabis@gdansk.pl

Nasze miasto, Aktywny senior
Kamila Grzenkowska
kamila.grzenkowska@gdansk.pl

Zdrowie, Pomoc rodzinie
Alicja Katarzyńska
alicja.katarzynska@gdansk.pl

Nasze miasto, Biznes i nauka
Sebasatian Łupak
sebastian.lupak@gdansk.pl

Kultura
Agata Olszewska
agata.olszewska@gdansk.pl

Edukacja
redakcja@gdansk.pl

Gdańsk TV:
Natalia Gawlik
natalia.gawlik@gdansk.pl
Piotr Mirowicz
piotr.mirowicz@gdansk.pl