A A A
...
QR Code

Kluby sportowe

 

Kluby Sportowe zarejestrowane przez Sąd

Nazwa Stowarzyszenia
Adres i telefon
Dyscypliny
Gdański Klub Sportowy "Stoczniowiec" w Gdańsku 80-309 Gdańsk
ul. Bażyńskiego 1
tel. 552-46-23
hokej, łyżwiarstwo figurowe, siatkówka
Klub Sportowy "Lechia" Gdańsk 80-221 Gdańsk
ul. Traugutta 29
tel. 345-10-88
kolarstwo, podnoszenie ciężarów
Klub Sportowy "Spójnia" w Gdańsku 80-257 Gdańsk
ul. Słowackiego 4
tel. 341-11-69
piłka ręczna
Morski Robotniczy Klub Sportowy Gdańsk 80-557 Gdańsk
ul. Załogowa 1 tel.343-05-66
kajakarstwo, tenis stołowy piłka nożna łucznictwo
Jacht Klub Stoczni Gdańskiej 80-643 Gdańsk-Górki Zach.
ul. Przełom 9
tel. 307-31-15
żeglarstwo
Jacht Klub Północny 80-609 Gdańsk
ul. Tamka 5
tel.305-05-07
żeglarstwo
Polski Klub Morski 80-838 Gdańsk
ul. Targ Rybny- Baszta Łabędź
tel. 301-82-73 , 343-77-76
żeglarstwo
Gdański Klub Karate "Do" 80-387 Gdańsk ul. Arkońska 15/5 karate
Klub Wysokogórski "Trójmiasto" 80-819 Gdańsk -Baszta Biała
ul. Augustyńskiego 1
wspinaczka wysokogórska
Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe Województwa Pomorskiego 80-719 Gdańsk
ul. Litewska 2
tel.301-53-80, 301-25-36
Jachtklub Morski "Neptun" w Gdańsku 80-643 Gdańsk-Górki Zach.
ul. Przełom 6 tel. 307-09-27
żeglarstwo
Miejski Klub Sportowy "Atleta" 80-395 Gdańsk
ul. Opolska 6
tel. 556-43-89
kulturystyka, żeglarstwo
Stoczniowy Klub Sportowy "Polonia" 80-868 Gdańsk
ul.Marynarki Polskiej 177
piłka nożna
Gdański Klub Kajakowy "Szpicgat" 80-747 Gdańsk
ul. Kamienna Grobla 2 tel.301-05-24
kajakarstwo
Gdański Klub Wioślarski "Drakkar" 80-605 Gdańsk
ul. Sienna 37
tel. 304-22-67
wioślarstwo
Morski Klub Sportowy Głuchych 80-246 Gdańsk
ul. Pniewskiego 8
tel.341-96-25, 345-27-99
tenis stołowy, lekkoatletyka
szachy, piłka nożna
Klub Wodny "Żabi Kruk" 80-822 Gdańsk
ul. Żabi Kruk 13
tel. 305-73-10
kajakarstwo
Lokalna Salezjańska Organizacja Sportowa "Sl Salos" 80-032 Gdańsk
ul. Gościnna 15
tel. 309-09-78
piłka nożna, siatkówka ,tenis stołowy
Młodzieżowe Towarzystwo Sportowe "Morena" w Gdańsku 80-286 Gdańsk
ul. Dobrowolskiego 6
Tel.347-97-12
rugby
Jacht Klub "Portowiec" w Gdańsku 80-545 Gdańsk
ul. Zamknięta 18
tel. 343-67-91
żeglarstwo
Gdański Klub Balonowy 890-254 Gdańsk
ul. Partyzantów 68/6
tel. 345-21-27
sport balonowy
Zapaśniczy Klub Sportowy "Granica" Gdańsk 80-307 Gdańsk
ul. Abrahama 1
Tel.552-35-31
zapasy dziewcząt i chłopców
Jacht Klub Gdańsk w Gdańsku 80-821 Gdańsk
ul. Pod Zrębem 9
tel. 305-69-12, 346-88-65
żeglarstwo
Stowarzyszenie Kajakowe "Wodniak" 80-873 Gdańsk
ul. Na Ostrowiu 1
tel. 307-11-80
kajakarstwo
Gdański Klub Sportowy Niewidomych Słabowidzących "Jantar" 80-261 Gdańsk
ul. Jesionowa 10
Klub Strzelecki w Gdańsku 80-252 Gdańsk ul. Jaśkowa Dolina 114 strzelectwo
Gd. Klub Full- Contact Karate 80-809 Gdańsk
ul. Chałubińskiego 13
karate
Pierwszy Polski. Klub Bowlingu" Neptun" Gdańsk w Gdańsku 80-204 Gdańsk
ul. Śniadeckich 32
kręglarstwo
Stowarzyszenie Kulturalno-Sportowe" Perfekt" 80-756 Gdańsk
ul. Angielska Grobla 7c/14
Tel. 301-54-65
spadochroniarstwo, taniec sportowy
Klub Sportowy "EX Siedlce" Gdańsk 80-041 Gdańsk
ul. Dywizji Wołyńskiej 25B/3
piłka nożna
Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych 80-239 Gdańsk
ul. Miszewskiego 17 pok. 203
Stowarzyszenie Race 2000 80-460 Gdańsk
ul. Targ Rybny 6
adres koresp. Sopot Mamuszki 2
żeglarstwo
Klub Sportowy AZS AWF 80-336 Gdańsk
ul. Czyżewskiego 29 tel.552-02-05
Judo, pływanie, gimnastyka sportowa, lekkoatletyka, szermierka, piłka ręczna, wioślarstwo, tenis stołowy, żeglarstwo, rugby
Bałtyckie Bractwo Żeglarzy 80-292 Gdańsk
ul. Góralska 57B/16
Organizacja Środowisk .A.Z.S 80-237 Gdańsk
ul. Uphagena 25
tel. 341-04-73
taekwondo, tenis, koszykówka mężczyzn, piłka ręczna mężczyzn, taniec sportowy
Klub Golfowy Wisłoujście w Gdańsku 80-648 Gdańsk
ul. Ks. Góreckiego 16
golf
Gdański Klub Morski w Gdańsku 80-609 Gdańsk
ul. Tamka 3/1
Katolickie Stowarzyszenie Sportowe "Przymierze" w Gdańsku-Oruni Górnej 80-041Gdańsk
ul. Krzemowa 3
Stowarzyszenie Maratonu "Solidarność "w Gdańsku 80-855 Gdańsk
ul. Wały Piastowskie 24
tel. 346-30--34
lekkoatletyka
Stowarzyszenie Rozwoju  Międzyszkolnego Ośrodka kultury Fizycznej 80-314 Gdańsk
Al. Grunwaldzka 244
Tel. 341-16-60
Gdański Klub Żeglarski "Ekstreme Sail" w Gdańsku 80-461 Gdańsk
ul. Startowa  7A/21
tel. 556-56-93
żeglarstwo
Klub Płetwonurków "Neptun" w Gdańsku 80-216 Gdańsk
ul. Sobieskiego 21a
tel. 347-19-59
płetwonurkowanie,
Klub Lekkoatletyczny "Lechia Gdańsk" w Gdańsku 80-221 Gdańsk
ul. Traugutta 29
lekkoatletyka
Rugby Club "Lechia" Gdańsk w Gdańsku 80-221 Gdańsk
ul. Traugutta 29
tel.345-44-57
rugby
Gdańskie Towarzystwo Tenisowe "Lechia" Gdańsk 80-221 Gdańsk
ul. Traugutta 29
tenis ziemny
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej "Suchanino" 80-169 Gdańsk
ul. Otwarta nr 1 ( Dom Parafialny)
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Baseballowy Klub Sportowy "Orły Gdańsk" 80-389 Gdańsk
ul. Śląska 86m.53
baseball
Pomorski Klub Okinawa Shorin -Ryu Karate w Gdańsku 80-384 Gdańsk
ul. Mściwoja II 24 m.3
karate
Klub Jeźdźiecki "Czejen" 80-232 Gdańsk
ul. Matejki 11
jeździectwo
Bałtycki Klub Sportowy
"Lechia"
80-221 Gdańsk
ul. Traugutta 29
piłka nożna
Ośrodek Szkolenia Piłkarskiego "Lechia" 80-221 Gdańsk
ul. Traugutta 29
piłka nożna
Sztorm Bowling Club 80-414 Gdańsk
ul.Chrobrego82/1
kręglarstwo
Klub Sportowy Olimpia "Osowa" 80-229 Gdańsk
ul.Myśliborska 6
piłka nożna
Gdański Klub Kick Boxingu Duet 80-869 Gdańsk
ul. Zielony Trójkąt 4 c /13
Kick -boxing
Gdański Klub Tańca Sportowego "Neptun" 80-218 Gdańsk
ul. Towarowa 40
taniec sportowy
Klub Sportowy Meduza 80-624 Gdańsk
ul. Szpaki 3F/81
koszykówka
Ośrodek Sportowo-Terapeutyczny Akademia Technik Walk 80-264 Gdańsk
ul. Lendziona 5 B
Stowarzyszenie Gwardyjski Klub Sportowy "Wybrzeże" 80-802 Gdańsk
ul. 3 Maja 9 C
judo
Gdański Klub Sportowy  "Korsarz" 80-546 Gdańsk
ul. Na Zaspę  31A
koszykówka
Gdańskie Towarzystwo Wioślarskie "Gedania" 80-718 Gdańsk
ul. Elbląska 79B
wioślarstwo
Gdańskie Towarzystwo Siatkówki w Gdańsku 80-309 Gdańsk
ul. Grunwaldzka 470
siatkówka
Sobieski Jumping Team 80-283 Gdańsk
ul. Matejki 11
Jeździectwo
Polski Klub Adventure Racing 80-765 Gdańsk
ul. Długie Ogrody 26/41
rajdy przygodowe
Gdański Klub Żużlowy 80-729 Gdańsk
ul. Zawodników 1
żużel
Trójmiejski Klub Media 80-895 Gdańsk
ul. Olsztyńska 7A
hokej na lodzie
Gdański Klub Sportowy Gedania 1922 80-288 Gdańsk piłka nożna
Gdański Klub Tenisa Stołowego 80-244 Gdańsk
ul. Grunwaldzka 76/78
tenis stołowy
Gdańskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe 80-719 Gdańsk ul. Litewska  2

 

Wykaz klubów sportowych nieprowadzących działalności gospodarczej
wpisanych do ewidencji

Nazwa stowarzyszenia Adres i telefon Dyscypliny
Automobilklub Gdański 80-339 Gdańsk
ul. Bitwy Oliwskiej 36A
sporty motorowe
Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej "Uroda" 80-431 Gdańsk
ul. Saperów 14/3
tel. 344-78-06
pływanie, walki wschodu, kulturystyka, pilka nożna
Międzyzakładowy Klub Sportowy Łączności "Konradia" 80-806 Gdańsk
ul. Targ Rakowy 7/8
tel. 308-92-01
lekkoatletyka tenis stołowy, szachy
Stowarzyszenie Lokalnych Inicjatyw Sportowych OKP Gdańsk 80 053 Gdańsk
ul. Głucha 21c/5
tel. 306-69-65
piłka nożna
Gdańskie Centrum Koszykówki 80 346 Gdańsk
ul. Wejhera 3A/76
koszykówka
Gdańskie Towarzystwo Brydżowe 80-237 Gdańsk
ul. Uphagena 12
brydż sportowy
Krajowe Stowarzyszenie Kultury Zdrowotnej i Sportu NSZZ "Solidarność" 80-207 Gdańsk
AL. Zwycięstwa 51
tel.520-18-18
Akademicki Klub Jeździecki w Gdańsku 80-233 Gdańsk
ul. Narutowicza 11/12
tel. 341-30-34
jeździectwo
Gdański Klub Kyokushin Karate 80-433 Gdańsk
ul. Waryńskiego 36
tel. 345-44-65
karate
Klub Wodny Wiking 80-557 Gdańsk
ul. Załogowa 1
tel. 343-05-66
pływanie na smoczych łodziach
Klub Sportowy "Królewski" Gdańsk 80-028 Gdańsk
ul. Diamentowa 5/19
tel. 344-50-22
piłka nożna
Gdański Klub Unihoc "Grajhoc" Morena 80-286 Gdańsk
ul. P. Gojawiczyńskiej 10
tel. 341-01-67
unihoc
Gdański Klub Jeździecki 80-299 Gdańsk
ul. Sołdka 18A
tel.552-54-31
jeździectwo
Polskie Stowarzyszenie Klasy Ľ Equipe 80-336 Gdańsk
ul. Wiejska 1
tel. 552-50-51 wew. 195
żeglarstwo
Sportowy Klub Jeździecki "Ruda" 80-299 Gdańsk
ul. Szafera 2 d
jeździectwo
Osowski Klub Sportowy "Tiger" 80-299 Gdańsk
ul. Kielnieńska 163
Gdański Auto -Moto Klub 80-018 Gdańsk
ul.Trakt Św. Wojciecha 253
tel. 763-49-79
motocross
Gdańskie Stowarzyszenie Sportów Obronnych Sensei -Do" 80-463 Gdańsk
ul. Ciołkowskiego 8D/2
tel.554-18-13
karate, ju jitsu, samoobrona
Strzelecki Klub Sportowy "Cel-U7" 80- 844 Gdańsk
ul. Plac Dominikański 7
tel. 305-55-77
strzelectwo
Klub Sportowy "Olivia" Gdańsk 80- 287 Gdańsk
ul. Zabłockiego 10B/8
tel. 348-55-55
piłka nożna
Klub Sportowy "Ośrodek Skoku o Tyczce" 80-299 Gdańsk
ul. Komety 19
skok o tyczce
Bractwo Przygody Almanak Stowarzyszenie Kultury Fizycznej 80- 180 Gdańsk
ul. Przemyska 12A/1
tel.: 0 691 912 119
www.almanak.gdansk.pl
sporty ekstremalne
Towarzystwo Przyjaciół Sportu 80-142 Gdańsk
ul. Zakopiańska 41/8
tel. 303-22-42
Gdańskie Młodzieżowe Stowarzyszenie "Debiutant" 80-356  Gdańsk
ul. Jelitkowski Dwór 3A/7
piłka nożna
Gdańskie Stowarzyszenie Aikido Aikikai 80-312 Gdańsk
ul. Wita Stwosza 23
aikido
Towarzystwo Gimnastyczne "Sokół" Gdańsk 890-169 Gdańsk
ul. Kurpińskiego 8/24
tel. 550-69-56
gimnastyka, lekkoatletyka, ,pływanie, jeździectwo
Klub Wodny "Gdańskie Lwy" 80-774 Gdańsk
ul. Maki 45/1
kajakarstwo
Stowarzyszenie Kickboxer Gdańsk 80-463 Gdańsk
ul. Skarżyńskiego 8C/1
kick-boxing
Klub Motorowodno-Żeglarski 'Bliza" 80-298 Gdańsk
ul. Złota Karczma 13b/9
żeglarstwo
Gdański Klub Taekwon- Do 80-609 Gdańsk
ul. Falcka Polonusa 13b/36
taekwon-do
Polska Organizacja Taiho Ryu Kempo Jiu Jitsu 80-147 Gdańsk
ul. Wyczółkowskiego 26B
wschodnie sztuki walki
Klub Tenisowy Witen 80-336 Gdańsk
ul. Wiejska 1
tenis
Klub Sportowo-Rekreacyjny Zaspa 80-322 Gdańsk
ul. Liczmańskiego  18/2
Stowarzyszenie Sportowe Meduza Stogi 80-626 Gdańsk
ul. Rybna 1a/10
piłka nożna
Pomorski Klub Orientacji HARPAGAN 80-826 Gdańsk
ul. Ogarna 72
biegi na orientację
Gdański Klub Sportowy Morena 80-288 Gdańsk
ul. Czecha 2/10
Klub Sportowy Carter Golf 80-314 Gdańsk
Al. Grunwaldzka  260
golf
Stowarzyszenie Animacji Skateboardingu 8- 858 Gdańsk
ul. Wałowa 38/35
sporty ekstremalne,(skateboardigline skating, bmx)
Gdański Klub Sportowy Niesłyszących Pomorze 80-389 Gdańsk
ul. Śląska 86/4
piłka nożna , siatkówka , koszykówka
Sportowe Piłkarskie Stowarzyszenie Olimpic 80-286 Gdańsk
ul. Dobrowolskiego 1D/5
piłka nożna
Jacht Klub im. Conrada 80-643 Gdańsk
ul. Przełom 26
żeglarstwo
Stowarzyszenie Lechiści 80-171 Gdańsk
ul. Beethovena 8
Gdański Klub Sportowy "Champion" 80-251 Gdańsk
ul. Batorego 37d/42
sztuki walki
Stowarzyszenie Sympatyków Sportowych Gier w Karty 80-513 Gdańsk
ul. Walecznych 17/9
sportowe gry w karty
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Orion Gdańsk 80-460 Gdańsk
ul. Pilotów 14F/29
Stowarzyszenie Sportowe "Oliwa Hockey Team" 80-336 Gdańsk
ul. Pawła Gdańca 6B/28
hokej na lodzie
Stowarzyszenie Pomorskich Modelarzy RC Gdańsk 80-175 Gdańsk
ul. Damroki 60/5
modelarstwo samochodowe
Gdański Klub Żeglarski 80-292 Gdańsk
ul. Góralska 65B/8
żeglarstwo
Sportowe Piłkarskie Stowarzyszenie COPACABANA Gdańsk 80-031 Gdańsk
ul. Krzemowa 12A/4
piłka nożna
Stowarzyszenie Sportowe KS SPARTAKUS  STOGI 80-645 Gdańsk
ul. Mewy 3/1
piłka nożna
Klub Sportów Walki Udar 80-244 Gdańsk
ul. Al Grunwaldzka 128/13
sporty walki
Sportowy Klub Psich Zaprzęgów AMBERDOG 80-028 Gdańsk
ul. Diamentowa 4/22
psie zaprzęgi
Amatorski Klub Sportowy "Orzeł Jasień" 80-175 Gdańsk
ul. Kartuska 422
piłka nożna

 

Jednostki podległe Urzędowi Miejskiemu

Nazwa Jednostki Adres i telefon
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji 80-221 Gdańsk
ul. Traugutta 29
tel.: : 524-34-73
fax: 524-34-93
Ośrodek Promocji Zdrowia i Sprawności Dziecka 80-397 Gdańsk
ul. Kołobrzeska 61
tel.: : 553-43-11
fax : 553-53-34

 

Wykaz Ognisk TKKF zarejestrowanych przez Sąd

Nazwa stowarzyszenia Adres i telefon Dyscypliny
Ognisko TKKF "Jaguar" 80-298 Gdańsk-Kokoszki
ul.  Budowlanych 49/5
wędkarstwo, piłka nożna.
Ognisko TKKF "Dębinki" 80-204 Gdańsk
ul. Śniadeckich 32
Tel. 302-10-12
kręglarstwo
Ognisko TKKF "Rafineria" Gdańsk ul. Elbląska 135
Tel. 308-71-11, 308-81-11
Ognisko TKKF "Neptun" 80-257 Gdańsk
ul. Słowackiego 4
koszykówka
Ognisko TKKF "Rozstaje" 80-464 Gdańsk
ul. Kombatantów 4
Tel. 346-57-80, 346-9-78
Ognisko TKKF "Spartanka" Gdańsk
ul. Gen. de Gaulla 11/6
Ognisko TKKF "Champion" 80-354 Gdańsk
ul. Subisława 37
piłka nożna
Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej "Kompas" 80-119 Gdańsk
ul. Asesora 74

 

Wykaz Uczniowskich Klubów Sportowych

Nazwa stowarzyszenia Adres i telefon Dyscypliny
UKS “Ajas” przy Szk.Podst.Nr 16 80-052 Gdańsk
ul. Ubocze 3
tel. 309-04-04
zapasy lekkoatletyka
UKS “Szczypiorniak” przy Szk.Pod.Nr 92 80-465 Gdańsk
ul. Startowa 9
tel. 556-69-55
piłka ręczna, unihokej, tenis stołowy
UKS “Conrad” przy Szk.Pod.im.Conrada Nr 3 80-809 Gdańsk
ul. Chałubińskiego 13
tel. 303-35-22, 300-42-42
Judo, lekkoatletyka, piłka ręczna, koszykówka, unihokej
Szkolny Klub Kartingowy “Gepard
Z Sz S w Gdańsku
80-724 Gdańsk
ul. Elbląska 54/64
tel. 301-20-17, 301-00-66
karting
UKS „Dwójka Morena” Gdańsk 80-288 Gdańsk
ul. Marusarzówny 10
tel. 348-76-62
pływanie, lekkoatletyka, judo, piłka nożna
UKS przy II Społecznej Szk.Podstawowej STO 80-125 Gdańsk
ul. Kartuska 245
tel. 302-68-74
unihokej, tenis stołowy
UKS “Orzeł” przy Szk.Pod.  Nr 5 80-462 Gdańsk
ul. Meissnera 9
tel. 346-94-32
łucznictwo
UKS “Junior –Hoc”przy Szk.Pod.Nr 78 80-396 Gdańsk
ul. Kołobrzeska 75
tel. 557-15-41
unihokej, tenis stołowy, lekkoatletyka
UKS “Jasieniak “przy Szk.Pod.Nr 85 80-177 Gdańsk
ul. Stolema 59
tel. 322-15-25
siatkówka, koszykówka, unihokej, gimnastyka, piłka nożna
UKS”1997 Akcja Katolicka Gdańsk 997 80-384 Gdańsk
ul. Słowiańska 18
szachy
UKS przy SZk.Pod.Nr 19 80-041 Gdańsk
ul. Emili Hoene 6
tel. 309-48-41
żeglarstwo, piłka ręczna
Międzyszkolny Klub Sportowy 80-336 Gdańsk
ul. Czyżewskiego 30 A
gimnastyka.
Międzyszkolny Klub Sportowy “Olimpijczyk” 80-221 Gdańsk
ul. Traugutta 92
tel. 341-02-33
piłka siatkowa dziewcząt
UKS “Olimpic” przy Kom.Woj.OHP 80-767 Gdańsk
ul. Dolna 4
tel. 301-80-37
UKS “Gedanensis” przy Szk.Pod. Gedanensis 80-218 Gdańsk
ul. Towarowa 40
szachy
UKS “ Szekla “przy Szkole Podst. Nr 11 80-620 Gdańsk
ul. Stryjewskiego 28
tel. 307-30--61
żeglarstwo
UKS “Budokan 80-281 Gdańsk
ul. Słowackiego 101
tel. 342-59-15
judo, aikido, karate,
UKS „Mifune” 80-460 Gdańsk
ul. Pilotów 1
tel. 556-93--35
judo,
UKS „Osowa” 80-299 Gdańsk
ul. Siedleckiego 14
tel. 552-70-31
Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy 80-866 Gdańsk
ul. Gdyńskich Kosynierów 11
tel. 301-99-45
Uczniowski Klub Sportowy „Chemik” 80-880 Gdańsk
ul. Lastadia 2
tel. 301-10-20
Uczniowski Klub Sportowy „Brzeźno” 80-515 Gdańsk
ul. Krasickiego 10
tel. 342-92-83
piłka ręczna, tenis stołowy
Uczniowski Klub Sportowy „Atena” 80-301 Gdańsk
ul. VII Dwór 6
Uczniowski Klub Sportowy „Siódemka” 80-058 Gdańsk
ul. Smoleńska 6/8
tel. 309-02-18
lekkoatletyka, piłka nożna
Uczniowski Klub Sportowy „Orliki” Przy S.P 27 80-252 Gdańsk
ul. Srebrniki 10
tel. 341-10-67
halowa piłka nożna
Uczniowski Klub Sportowy „PTF” 80-318 Gdańsk
ul. Wąsowicza 30
piłka ręczna
Uczniowski Klub Sportowy „Posejdon” 80-318 Gdańsk
ul. Wąsowicza 30
biegi na orientację
Uczniowski Klub Sportowy  82 Klukowo 80-298 Gdańsk Klukowo
ul. Radarowa 26
Uczniowski Klub Sportowy „Bursztyn” Gdańsk 80-690 Gdańsk Świbno
ul. Boguckiego 44
taekwon do WTF,badminton
Uczniowski Klub Sportowy „Korsarze” 80-353 Gdańsk
ul. Poznańska 5
hokej na lodzie
Uczniowski Klub Sportowy Sokół 80-058 Gdańsk
ul. Smoleńska 5/7
piłka ręczna, piłka siatkowa, tenis ziemny ,badminton, koszykówka
Uczniowski Klub Sportowy „Czwórka” 80 180 Gdańsk
ul. Wielkopolska 20
lekkoatletyka, unihokej, gry zespołowe
Uczniowski Klub Sportowy „Lech” 80-177 Gdańsk
ul. Stolema 59 tel. 322-15-28
koszykówka, judo, unihokej
Uczniowski Klub Sportowy „Unigol” 80-366 Gdańsk
ul. Jagiellońska 24 tel. 553-04-71
unihokej, lekkoatletyka
Uczniowski Klub Sportowy „De La Salle” 80-281 Gdańsk
ul. Słowackiego 101
koszykówka ,szermierka, judo, pływanie
Uczniowski Klub Sportowy „Żabianka 89” 80-335 Gdańsk
ul. Szyprów 3
tel. 557-98-22
Uczniowski Klub Sportowy 59 Motława 80-736 Gdańsk
ul. Modra 2
Uczniowski Klub Sportowy Oliwa 80-330 Gdańsk
ul. Cystersów 3
piłka nożna, koszykówka, piłka siatkowa, żeglarstwo, tenis stołowy
Uczniowski Klub Sportowy Spartakus 80-271 Gdańsk
ul. Płk.Wilka Krzyżanowskiego 6
taekwondo WTF
Uczniowski Klub Sportowy „Portowiec” 80-546 Gdańsk
ul. Na Zaspę 31A
Uczniowski klub Sportowy Suchanik 80-169 Gdańsk
ul. Czajkowskiego 1
Uczniowski Klub Sportowy Harai Goshi Kempo Tai Jutsu 80-287 Gdańsk
ul. Wileńska 57B/16
dalekowschodnie sztuki walki

 

Wykaz związków sportowych zarejestrowanych przez Sąd

Nazwa związku sportowego Adres i telefon
Pomorski Okręgowy Związek Łuczniczy 80-502 Gdańsk
ul. Hallera 240
tel. 343-44-14
Pomorski Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki 890-207 Gdańsk
Al. Zwycięstwa 51
tel. 520-31-02 centrala
Pomorski Okręgowy Związek Koszykówki 80-207 Gdańsk
Al. Zwycięstwa 51
tel. 520-31-02 centrala
Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Siatkowej 80-207 Gdańsk
Al. Zwycięstwa 51
tel. 520-31-02 -wew.56
Pomorski Okręgowy Związek Pływacki 80-207 Gdańsk
Al. Zwycięstwa 51
tel. 520-31-02 wew. 42
Pomorski Okręgowy Związek Rugby 80-207 Gdańsk
Al. Zwycięstwa 51
tel. 520-31-02-centrala
Pomorska Federacja Sportu 80-207 Gdańsk
Al. Zwycięstwa 51
tel. 520-31-02 -centrala
Pomorski Okr. Zw. Motorowodny i Narc. Wodnego 80-207 Gdańsk
Al. Zwycięstwa 51
tel. 520-31-02 - centrala
Pomorski Okręgowy Związek Kolarski 80-207 Gdańsk
Al. Zwycięstwa 51
tel. 520-31-02 - centrala
Pomorski Związek Kajakowy 80-557 Gdańsk
ul. Załogowa 1
tel. 762-07-28
Pomorski Związek Strzelectwa Sportowego 80-208 Gdańsk
ul. Kopernika 16
Pomorski Woj. Związek Tenisa Stołowego 80-462 Gdańsk
ul. Meissnera 1
tel.340-93-42
Okręgowy Związek Towarzystw Wioślarskich Woj. Pomorskiego 80-207 Gdańsk
Al. Zwycięstwa 51
tel. 520-31-02
Pomorski Okręgowy Związek Piłki Ręcznej w Gdańsku 80-207 Gdańsk
Al. Zwycięstwa 51
tel. 520-31-02
Polska Federacja łodzi Smoczych 80-557 Gdańsk
ul. Załogowa 1
tel. 340-92-92
Pomorski Związek Hokeja na Lodzie 80-309 Gdańsk
ul. Bażyńskiego 1
Pomorski Wojewódzki Związek Brydża Sportowego 80-237 Gdańsk
ul. Uphagena 12
Pomorski Związek Szachowy 80-207 Gdańsk
ul. Al. Zwycięstwa 51
tel. 520-31-02
Pomorski Związek Piłki Nożnej 80-207 Gdańsk
Al. Zwycięstwa 51
tel 520-31-02
Gdańska Federacja Żeglarska 80-643 Gdańsk
ul. Przełom 9
Polska Federacja Kyokushin Kan Karate Do 80-425 Gdańsk
ul. Mickiewicza 6A
Pomorski Okręgowy Związek Bokserski 80-207 Gdańsk
Al. Zwycięstwa 51
tel. 520-31-02

 

Wykaz związków sportowych nieprowadzących działalności gospodarczej wpisanych do ewidencji

Nazwa związku sportowego Adres i telefon
Pomorski Związek Tańca Sportowego 80-218 Gdańsk
ul. Towarowa 40
Pomorski Okręgowy Związek Judo 80-207 Gdańsk
Al. Zwycięstwa 51 tel. 520-31-07
Pomorski Okręgowy Związek Podnoszenia Ciężarów 80-207 Gdańsk
Al. Zwycięstwa 51
tel. 520-31-02
Pomorski Okręgowy Związek Kręglarski 80-204 Gdańsk
ul. Sniadeckich 23
tel. 344-60-94
Okręgowy Związek Karate 80-433 Gdańsk
ul. Waryńskiego 36
Pomorski Okręgowy Związek Rugby 80-213 Gdańsk
Al. Zwycięstwa 51
Pomorski Okręgowy Związek Taekwondo WTF 80-213 Gdańsk
Al. Zwycięstwa 51
Pomorski Okręgowy Związek Zapaśniczy 80-213 Gdańsk
Al. Zwycięstwa 51
Pomorski Okręgowy Związek Taekwon – Do ITF 80-213 Gdańsk
Al. Zwycięstwa 51

 


Ostania modyfikacja: 29.01.2009 09:49
wiecej informacji »

© Copyright Urząd Miejski w Gdańsku
Kancelaria Prezydenta ¤ Referat Multimedialny
ul. Nowe Ogrody 8/12 ¤ 80-803 Gdańsk