Napisz projekt w Punkcie Konsultacyjnym

A
A
Ostatnia aktualizacja: 28 lutego 2017 r.

Przez cały marzec gdańszczanie będą mogli porozmawiać o budżecie obywatelskim, a także napisać swój projekt w Punkcie Konsultacyjnym przy ul. Ogranej 117/118. To nowa propozycja dla mieszkańców, którzy chcieliby skorzystać z komputera, drukarki i pomocy przy pisaniu wniosku.

Podstawą budżetu obywatelskiego są propozycje projektów złożone przez mieszkańców Gdańska. Chcemy pokazać mieszkańcom, że złożenie wniosku do budżetu obywatelskiego nie jest trudne, dlatego przez cały marzec będzie dostępny dla mieszkańców Punkt Konsultacyjny  – mówi Maciej Kukla z Referatu Komunikacji Społecznej – To miejsce, gdzie będzie można porozmawiać o potrzebach dzielnicy czy miasta i uzyskać pomoc czy wiedzę niezbędną do złożenia wniosku. Chcemy by było to Centrum Pomysłów jak zmienić Gdańsk.

Na miejscu będzie można skonsultować swoje propozycje, a także złożyć projekt w systemie elektronicznym naboru wniosków i wydrukować. Dla każdego mieszkańca, który złoży projekt przygotowane są małe upominki.

Punkt Konsultacyjny będzie działał od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 – 18.00 i w soboty w godz. 10.00-15.00 przy ul. Ogarnej 117/118.

Numer telefonu do Punktu: 533 739 794

Adres e-mail: centrum.pomyslow@gdansk.gda.pl


Napisz projekt w Urzędzie Miejskim w Gdańsku

Drugim miejscem, gdzie będzie można skonsultować i złożyć projekt jest stanowisko na sali obsługi mieszkańców w Urzędzie Miejskim w Gdańsku przy ul. Nowe Ogrody 8/12. Punkt w urzędzie czynny będzie w godzinach otwarcia placówki, czyli:

Poniedziałek, wtorek, czwartek – 8.00-16.00

Środa – 8.00-17.00

Piątek – 8.00-15.00

 

Serdecznie zapraszamy do Punktów i wspólnego pisania wniosków do budżetu obywatelskiego na 2018 rok.


Harmonogram
Harmonogram
Fot. www.gdansk.pl